Gritty Franchising

Gritty Franchising Bilgileri

Gritty Cep Telefonu Aksesuar Bayilik: Cep telefonu aksesuar satışı yapan firma bayilikler vererek şubeleşmek istiyor.

Gritty Cep Telefonu Aksesuar Bayilik Hakkında

Gritty Türkiye çapında yatırımcıların kazancını artıran Telefon Aksesuarları Dijital Lazer Ve Uv Led Baskı Teknolojileri, yedek parça ve teknik servis hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmeyi hedeflemiş ve bu hedefine de başarıyla ulaşmıştır.

Gritty’nin geliştirdiği ürün ve servisler, tüm Türkiye’de başarıyla uygulanmakta, Telefon Aksesuarları Dijital Lazer Ve Uv Led Baskı Teknolojileri, teknik servis ve yedek parça sektöründe örnek oluşturmaktadır.

Gritty’nin hedefi,Telefon Aksesuarları Dijital Lazer Ve Uv Led Baskı Teknolojileri, yedek parça ve teknik servis sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, Gritty’nin Avrupa ve Dünya’da ki başarısı ile Türkiye’nin global bir markası haline getirmektir.

Vizyonumuz

Sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, Gritty Shop sahibi ve Bayilerimiz ile tüm müşterilerimizi memnun etmektir.

Misyonumuz

Gritty olarak misyonumuz, Dijital lazer ve uv led baskı teknolojileri ile franchise bayilik sistemini yaygınlaştırıp konsept mağazalar yaparak sektöre iş istihdamı ve kurumsal bi hava katmak.

Gritty Mobile bayiliği için aranan şartlar

1- Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, Vodafone, Turkcell, Vatan, Teknosa yakınları, Perakende işletmeciliğine uygun ana arterler açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.

2- İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 30 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 30 m2 olmalıdır. 200 mt2 kadar bayilik açabilirsiniz. 30m2, 50m2, 100m2 şeklinde açılan bayilerimiz vardır. Ön cephe genişliği; minimum 2,5m, 6m kadar cephe genişliği olabilir. her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Telefon sektörü içerisinde Aksesuar, Teknik, Kişiye Özel Makineler konusunda lider konumda bir marka olması, yatırımcısını diğer markalardan bir adım öne taşıyor. Nitekim turkiyenin Gritty Tabelası altında Aksesuar Bayiliği Veren tek ve ilk firma olması, müşteriler için birçok farklı ürün seçeneği sunması ve ücretsiz eğitimleri ,profesyonel ekibi, hali hazırda büyük bir müşteri kitlesine sahip yapıyor sizi. Üstelik Gritty ürünlerinin gerçekten uygun fiyatlara sahip olması da müşteri konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamadan her kesime hitap etmenize olanak tanıyor. Kısacası, Telefon Aksesuarları alanında lider bir marka ile çok özel ürünlerin satışını, büyük bir kesime yapıyor olmanız size her açıdan ciddi bir katkı sağlamakta ve yatırımınızı garanti altına almakta.


Gritty Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 35,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %400
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Gritty Franchising Başvurusu

+905418996999Üye: ERKAN AKPINAR

 

 

Gritty Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Gritty Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Gritty Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Gritty Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.