Hijyen Box Bayilik

Türkiye de ve dünya da ilk ve tek olan ,Marka tescil patenti bulunan Hijyen Box Su sebili ve su pompası dezenfekte setleri İle Türkiye genelinde bulunduğu ilde yeni bir girişim yapmak isteyen, mevcut işini geliştirmek isteyen veya mevcut pazarına yeni ürünler eklemek isteyen girişimciler için Hijyen Box sebil temizleme seti ve Hijyen Box pompa dezenfekte seti ile yüksek sermayeler, isim hakkı,nakit veya banka teminatı ve işletme sermayesi ve benzeri girişimciliğin önündeki ekonomik engellere takılmadan kendi işini yapmak isteyen , işini geliştirmek isteyen tüm girişimciler sadece ürün bedelini talip olduğu ildeki potansiyel oranında mal alımı ile bölge korumalı olarak ve bulunduğu ilin ilçelerine alt bayilikler oluşturma hakkı ile birlikte bayimiz olabilir bu yeni ve kazançlı sektörde yerinizi alarak hem bayilik yapabilir hemde alt bayiler oluşturabilirsiniz.
ürün içeriği ve bilgilerini okuyabilir sormak istediğiniz herşey için bize ulaşabilirsiniz. Hayırlı işler dileriz.

Hijyen box sebil temizleme ve dezenfekte seti

* Hijyen box sebil temizleme kiti, içerisindeki resimli, sadeleştirilmiş (su sebili hijyen bakımı nasıl yapılmalıdır.) kullanma klavuzu ile evinizde ve iş yerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır .

* Hijyen box sebil temizleme kiti içerisinde bulunan harbi sayesinde muslukların ve sebilin el, bez ve sünger vs. ile ulaşılması mümkün olmayan parçalarının kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar.

* Hijyen box sebil temizleme kiti içerisinde bulunan ve sebilin kenarına yapıştırarak temizlik yapılan tarihin yazıldığı etiket ile sebilinizi en son ne zaman temizlediğinizi unutmamanızı sağlar.

* Hijyen box kiti içerisinde bulunan tek kullanımlık eldiven ile sebil dezenfekte işleminizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar.

* Hijyen box klorlu, köpüğü ayarlı, alkali bir deterjandır .

* Neden sebil temizliği / HİJYEN

– Su sebillerinin periyodik olarak 3 ayda bir hijyenik temizliği yapılmadığı takdirde makineler üzerine takılan her temiz su mikroplarla kirlenmiş olur .
– ortamın havası makine içerisinden geçtiğinden su içerisine bakteriler bırakırlar, üremeleri için (su-hava-sıcaklık) uygun ortamı buldukları takdirde çoğalırlar. Bir kısım bakterilerinde soğukta üredikleri unutulmamalıdır.
– Su sebillerinin hijyenik temizliği yapılmadığı takdirde her ne kadar kaliteli su kullansanız da kirli makineler sebebi ile sağlıksız mikroplu su içmiş olursunuz.
“mikroplar zararlı bakteriler insan vücuduna yerleşirler. Belirtileri hemen meydana çıkmayan bu mikroplar, vücut zayıf düştüğünde ortaya çıkar. Farklı hastalıklar olarak kendilerini gösterebilirler.”
– Su sebillerinin periyodik temizliklerinde sıcak su,deterjan,sirke ve benzeri ürünler kullanılması bakterileri tam öldürmeyeceği gibi kalıntı bıraktıkları için sakıncalıdır.
– Yeni alınan su sebilleri ilk kullanımdan önce usulüne uygun olarak temizlenmelidir.

Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺1
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺1
Minimum Nakit İhtiyacı ₺7500
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺10000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Hijyen Box firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

HijyenBox olarak genel hedef kitlemiz temiz içme suyu (doğal kaynak suyu, doğal mineralli su,ambalajlanmış su) kullanan herkesin mutlaka kullanmış olduğu damacana su pompası ve Sıcak soğuk su sebillerinin dezenfekte ihtiyacı olmakla beraber, ürünümüz buz yapma makinelerinin dezenfektesi ve sektörde yeni bir trend olan cam damacanaların sürekli kullanımı sebebi ile oluşan kirlenmelerin de dezenfektesinde kullanılabilecek bir üründür . Türkiye de solüsyon olarak benzer ürünler olsa da son kullanıcının herhangi bir yardım veya teknik destek almadan, sadeleştirilmiş resimli kullanım ve uygulama klavuzu ile kolayca işlem yapabileceği, ayrıca içerisinde bulunan tek kullanımlık hijyenik eldiven ile cildini koruyarak, musluk gibi el ile veya bez gibi yardımcı aparatlar ile temizlenemeyecek olan yerlerin temizlik ve dezenfektesi için kullanılacak 1 adet harbi aynı zamanda kullanım sıklığına göre 15 gün,1 ay ,2 ay gibi periyodik zamanlarda tekrarlanması gereken bir işlem olduğundan dolayı en son dezenfektenin ne zaman yapıldığının unutulmaması açısından işlemin yapıldığı tarih ve bir sonraki işlemin yapılacağı tarihin yazılarak uygulama yapılan cihazın üzerine yapıştırılabileceği bir adet etiket ile son kullanıcının ihtiyacı olan herşeyi içerisinde barındıran bir set tir . Türkiye de halihazırda 1000 in üzerinde ambalajlanmış su üreten firma mevcut olup artık her ilde ilçede ve mahallelerde bu firmaların bayilikleri mevcuttur. buna mukabil yurtdışından getirilenler ve Türkiye de üretilenler de düşünüldüğünde her marka ve model su sebili ve her marka ve model su pompalarının dezenfektesine uyumlu olan Hijyen Box devasa ve bakir bir pazara sahiptir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Mevcut Ambalajlı su pazarının büyüklüğü aynı zamanda kullanılan aparatlarında çoğalmasını ve bu aparatların çeşitli sorunlarının çözüme ulaştırılmasını gerektiriyor . iyi bir girişimci bilirki fırsatlar sorunların olduğu yerlerde yatıyorlardır .

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

bu devasa ve bakir pazarda birlikte büyümek, yaklaşık 20 senelik sektör tecrübesinden ortaya çıkan Hijyen Box ile bulunduğu ilde hem kazanmak hem de hizmet vermiş olduğu il in ilçelerinde bayilikler oluşturma fırsatını yakalamak isteyen girişimcilerin önündeki en büyük engel olan yüksek marka ücretleri, nakit veya banka teminatları, yüksek kurulum maliyetleri, kısaca genel olarak yüksek mali yükler altına girmeden, düşük bir bütçe ile yüksek kapasiteli bir iş hacmine ulaşabilecekleri, ağır sözleşme şartları olmaksızın en önemlisi de devir hakkına sahip olabilecekleri bir iş imkanı sunuyoruz .

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzde ki kar marjları konusunda bir şey diyemiyorum fakat Hijyen Box ürünümüzde yüzdesel olarak bayilerimizin marjlarını yüksek tutuyoruz ki hem çalışmak için motive olsunlar hem de son kullanıcı müşterilerine daha kaliteli ve özenli hizmet verebilsinler .

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Genel olarak her konuda bilgi, birikim ve tecrübe paylaşımı ki bence en önemlisi bunlar , bölge koruması, yüksek kar marjı ile olabilecek her türlü sorunların çözümünde makul ortak akıl yürütmek sureti ile birlikte çalıştığımız herkes e imkanlar ve mümkün dahilinde yardımcı oluyoruz .danışma eğitim ve alt bayilik oluşturma gibi durumlarda sözleşme desteği de vermekteyiz .

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Şu an için piyasa da rakip tabir edebileceğimiz başka bir marka yok , sadece solüsyon satışı yapan birkaç firma var fakat bu firmaların hedefi su sektöründe çalışan veya teknik bilgisi mevcut olup yüksek ücretler karşılığında sebil temizleme ve dezenfekte hizmeti veren kişiler dolayısı ile son kullanıcının uygun fiyat ile ve kolaylıkla uygulayabileceği şekilde başka bir ürün şu anda Türkiye de mevcut değil . %100 Türk malı olan ve Türkiye de üretilen, Türkiye ve belki dünya da ilk ve tek ürün şu anda HijyenBox .Markamız aynı zamanda marka tescil ile de güvence altındadır .

Bayilik Başvuru Formu

05334943822Üye: yücel akca

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik