Hipster Coffee-Tea-Food Franchise

HİPSTER genç bir marka. Daha çok üniversite bölgelerine yakın lokasyonlar yada üst segmente hitap edecek lokasyonlar tercih edilmelidir. Son yıllarda popüler olan kahve evlerinden farklı olarak bizim markamızın içinde demleme çay var. Biz kendimizi Türk tipi Starbucks olarak tanımlıyoruz. Daha çok aperatif yiyeceklerin olduğu bir işletme.

Kioks, AVM ve büyük tip olmak üzere 3 tip kurulum yapıyoruz. Buradaki amaç her keseye hitap edebilmek. İlk 5 şube için çok cüzzi Franchise bedelleri ile kurulumlar yapılacaktır. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bu genç ve dinamik yapıdan faydalanmak isterseniz biz sizi heyecanla bekliyoruz 🙂

Yatırım Tutarı ₺120,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺140,000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺80,000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺120,000
Kar Marjı %35 - 40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Hipster Coffee-Tea-Food firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Son yıllarda hızla büyüyen kahve evlerinin en genci HİPSTER. Değişim anlamına gelen bu marka demleme çay, kahve çeşitleri, aperatif yiyecekler, dondurma, çikolata ve HİZMET satmaktadır. Amacımız genç yada gençliğinden vazgeçmeyen J müşteri profiline hitap etmektedir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sıcak ve daha hızlı para kazanmak için en doğru sektör yiyecek içecektir. Para dışında aynı zamanda sosyal bir çevreniz olacağından iki keyfi bir araya getirebilirsiniz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

HİPSTER yönetmesi kolay bir işletme J Çok meşhur bir tabir vardır çıraklığını yapmadığın işin ustası olmazsın. Buradan yola çıkarak diyorum ki yiyecek içecek sektörünün mutfağında çalışmadan bu işe yatırım yapmak bu işin direk ustalığına hazırlanmak demektir. Bunun için de işletme alt yapısı iyi çalışan ve yönetmesi kolay bir sistem kuruyorum ki yaptığınız yatırımı keyifle işletin.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Ortalama %35 - 40

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişimciye toklaştığımız andan itibaren cebine para girene kadar ki tüm aşamalarda yardım ediyorum. Lokasyon tespiti, mimari alt yapının oluşturulması, gerekli kurulumların inşaat aşamasından itibaren yapılması, personel alımı, personel eğitimi, reklam pazarlama vs…

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Biz klasik Franchıse veren firmalar gibi size sürekli mal satıp kara kara düşündürmüyoruz, J Her zaman sizin kazanmanız için stratejilerimizi geliştiriyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05053880925Üye: SEVIM DOGRUOGLU

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik