Hook Chocolate Franchising

Hook Chocolate Franchising Bilgileri

2016 yılında kurulan işletmemizde menümüz çikolatalı tatlılar bunların yanında kaliteli çekirdeklerden oluşturulan kendine özel espresso harmanıyla sunulan kahvelerden oluşan bir menüye sahiptir.

İşletmemiz en özel ürünümüz tarifi ve sunumu bize ait olan “Versando” tatlısı ile meşhurdur. Bu tatlımızla İstanbul Timeout 101 Lezzet’i arasına girdik. Markamız sağlam temeller üzerine kurulmuş bir aile işletmesidir.

Ailemize katılmak isterseniz sizleri de bekliyoruz.


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150,000TL
Kar Marjı %30-40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Hook Chocolate Franchising Başvurusu

+905316624193Üye: Onuralp SELEM

 

 

Hook Chocolate Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Hook Chocolate Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Hook Chocolate Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Hook Chocolate Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.