Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik Bilgileri

Oto Ekspertiz sektöründe hizmet veren Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, Profesyonelliğin şartlarından müşteri odaklı yaklaşım, kaliteli ve kurumsal hizmet anlayışına öncelik vermektedir. Tüm Türkiye’de hizmet ağını geliştirmek misyonuyla kurumsal bakış açımıza uygun iş partnerleri edinmek için uygun kriterlere sahip girişimcilere oto ekspertiz bayilik ve franchise fırsatları tanımaktadır.

Kriterlerimize uygun girişimcilerin kuracağı ilk 20 şubeden Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz isim hakkı bedeli talep edilmemektedir. Tüm Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik veya Franchise sahiplerinin en büyük avantajlarından biride üretimini yapmakta olduğumuz makine ve yazılımları kullanacak olmalarıdır. Tamamen dışa bağımsız bir hizmet ağı ile faaliyet gösterebilecek olmaları girişimcileri rakiplerine göre bir adım önde tutacaktır

Ürün desteği, Eğitim desteği, Bölge koruma desteği, Lokasyon seçimi, Reklam çalışmaları, Hizmet pazarlama ve satış eğitimleri gibi başarıyı destekleyici tüm tecrübeler sizlerle paylaşılmaktadır.

Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir sistem üzerine kurulu hizmet anlayışımızla girişimciler mevcut gelişmeler hakkındaki bilgilere kolayca ulaşarak gerekli aksiyonları hızlı şekilde alabileceklerdir.


Hospitacar Oto Ekspertiz Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150000TL
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

2125450048Üye: Yusuf YILDIRIM

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.