Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik Bilgileri

Oto Ekspertiz sektöründe hizmet veren Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, Profesyonelliğin şartlarından müşteri odaklı yaklaşım, kaliteli ve kurumsal hizmet anlayışına öncelik vermektedir. Tüm Türkiye’de hizmet ağını geliştirmek misyonuyla kurumsal bakış açımıza uygun iş partnerleri edinmek için uygun kriterlere sahip girişimcilere oto ekspertiz bayilik ve franchise fırsatları tanımaktadır.

Kriterlerimize uygun girişimcilerin kuracağı ilk 20 şubeden Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz isim hakkı bedeli talep edilmemektedir. Tüm Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik veya Franchise sahiplerinin en büyük avantajlarından biride üretimini yapmakta olduğumuz makine ve yazılımları kullanacak olmalarıdır. Tamamen dışa bağımsız bir hizmet ağı ile faaliyet gösterebilecek olmaları girişimcileri rakiplerine göre bir adım önde tutacaktır

Ürün desteği, Eğitim desteği, Bölge koruma desteği, Lokasyon seçimi, Reklam çalışmaları, Hizmet pazarlama ve satış eğitimleri gibi başarıyı destekleyici tüm tecrübeler sizlerle paylaşılmaktadır.

Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir sistem üzerine kurulu hizmet anlayışımızla girişimciler mevcut gelişmeler hakkındaki bilgilere kolayca ulaşarak gerekli aksiyonları hızlı şekilde alabileceklerdir.


Hospitacar Oto Ekspertiz Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150,000TL
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

YouTube video player

Hospitacar Oto Ekspertiz Hakkında Bilgiler

Sektör Otomotiv
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Yusuf Yıldırım
Kuruluş Yılı 2016
Adres Merkez Yönetim Ofisi Orta Mahallesi, Yeni Maltepe Caddesi, Emintaş Akel Sanayi Sitesi, no:15 İstanbul
[tab-area3]

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik Başvurusu

2125450048Üye: Yusuf YILDIRIM

 

 

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.