İkram Çiğköfteci Bayilik

İkram Çiğköfteci Bayilik Bilgileri

Hikayemiz

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz..

Vizyonumuz

İkram Çiğköfte kurulduğu günden bugüne her zaman müşterisine kaliteli çiğköfteyi ucuza yedirmek için çabalamıştır. İkram Çiğköfte çiğköfteleri sağlıklı ve hijyenik ortamda yapılmaktadır. Her geçen gün daha kaliteli ürün hedeflemektir.

Misyonumuz

Özenle seçilen birinci sınıf malzemelerin bir araya getirilerek yoğrulması sonucunda ortaya çıkan lezzeti bayileri aracılığı ile değerli müşterilerine ulaştırmaktadır.


 

Yatırım Tutarı 75,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 2,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 85,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 85,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 85,000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

İkram Çiğköfteci Bayilik Başvurusu

5363094251Üye: My Franchise Danışmanlık

 

 

İkram Çiğköfteci Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; İkram Çiğköfteci Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

İkram Çiğköfteci Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

İkram Çiğköfteci Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.