İletmen Bayilik

İletmen Bayilik Bilgileri

İLETMEN YENİ NESİL PAKET SERVİS HİZMETİ

Semt ve mahalle bazında ‘mikro teslimat’ hizmeti sunan İletmen, 2019’un başından bu yana İstanbul genelindeki dağıtım alanını genişletiyor. Son olarak İstanbul’un Avrupa yakasında Göktürk bölgesini dağıtım ağına katan İletmen, sunduğu çözümle hem işletmeye verim, hem de sipariş veren müşteriye daha hızlı teslimat sağlıyor.

İstanbul genelinde günde 900, ayda 30 bin sipariş teslimi kapasitesine ulaşan İletmen restoran, market ve mahalle esnafının teslimatının yanında kargo, e-ticaret ve her türlü mahalle içi teslimat ihtiyacına verimli bir çözüm sunuyor. İletmen’in hedefi İstanbul’dan başlayıp önce Türkiye’ye, ardından da dünyaya açılmak.

Bayilik ile büyüyor

Semtlerde lokasyon bazlı bayilik sistemi ile dağıtım ağını genişleten İletmen, motorsikletli taşıyıcıları kendisi seçiyor, eğitimlerden geçirdikten sonra operasyona dahil ediyor. Aynı bölgede dağıtım hizmeti talep eden işletmeler de bulundukları bölgenin İletmen’inden hizmet almaya başlıyor. İletmen, şu anda İstanbul’da bulunan 10 bayisiyle Acıbadem, Atakent, Kayaşehir, Başakşehir, Ispartakule, Kadıköy, Pendik, Üsküdar ve Göktürk bölgelerinde aktif.


İletmen Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 59,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 37,500TL
Kar Marjı %20-25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

İletmen Bayilik Başvurusu

0212 982 38 87Üye: GÜLAY MENTEŞ

 

 

İletmen Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; İletmen Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

İletmen Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

İletmen Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.