Isıtaç Bayilik

Şirketimizin üretmekte olduğu ısıtaç markalı alüminyum ısı yönlendiriciler hem pkp tip olan standart panel radyatörler hemde pkp tip olan ve genellikle toplu konutlarda kullanılan ince tip radyatörler için mevcuttur.

Ürünlerimiz birinci kalite alüminyum gövdeden oluşmaktadır radyatöre montajda kullanılan aparatları ise uv katkılı sararmayan özellikte plastik kullanılmıştır ve dayanıklıdır. Bundan dolayı yüksek sıcaklara maruz kalabilen ürünümüz herhangi bir deformasyona uğramaz.

Standart uzunluk ölçülerine göre ayrı ayrı kesilmiş ve ambalajlanmış olarak gelmektedir.

120 cm den sonraki her boy ısıtac sağlamlık ve müşteri açısından nakliye kolaylığı için iki parça olarak fakat yine tek bir ambalaj içerisinde teslim edilir. Ürünlerin ambalajında dıştan dışa uzunluk ölçüsü yazılı olarak(120 cm veya 180 cm) hangi boy petek için üretildiği belli edilmiştir. Müşterinizin petek uzunluğunun dıştan dışa ölçüsünü bilmesi yeterlidir. Ürünler ile birlikte ayrıca havadaki nemi arttırmak için petek ile ısıtac arasında kullanılan radyatör suluğu da gelmektedir.

2005 yılında başlayan bayilik çalışmamız 2011 yılında koçtaş ve bauhaus gibi yapımarketlerinin tüm şubelerinde satışlarını arttırarak devam etmektedir. Isıtac bayiliğini alan bir girişimci reklam yapmadan her yıl %50 artan oranda satış yapabilmektedir .

Sipariş kargoları saat 16:00 da sevkedilmektedir. Belirtilen saatten sonraki siparişler bir sonraki gün kargo yapılır.

Not: Isıtac tüm ölçülerde üretilmektedir ancak satışlarımızın yoğunluğu 50 cm ile 200 cm lik ölçüler arasında olmaktadır. ve yine bu ölçü aralığında çift sayılar daha çok talep görmektedir. Yapı Marketlerde an çok satılandan en az satılan ölçülere doğru bir sıralama yaparsak şu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Sırasıyla Ençok Satılan Ölçüler

100 cm
120 cm
80 cm
60 cm
140 cm
70 cm
90 cm
110 cm
160 cm
150 cm
200 cm
50 cm
130 cm
180 cm
170 cm

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Isıtaç” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺2000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺2000
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

Isıtma Soğutma sektöründe bayilik veren, Isıtaç firmasını değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 212 654 66 81Üye: Kobi Vadisi

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler