Its All Leggings Franchise

Its All Leggings Franchise Bilgileri

Markamız Amerika’nın 12 Eyaletinde 40’dan fazla mağaza ile ABD’de çok hızlı büyüyen ve karlı bir perakende markası. Bu sene franchise vermeye başladı ve hem Amerika hem de Türkiyeli yatırımcılardan büyük bir talep görüyor. Mevcut mağaza sahibi franchise’lar ise yeni şubeler açarak büyümeye devam ediyor.

Mağazalar birkaç açıdan cazip bir yatırım fırsatı sunuyor:

 1. ilk yatırım maliyeti rakiplerine oranla düşük. Franchise bedeli 35.000 USD ve diğer masraflarla beraber yeni bir mağaza anahtar teslim 100.000 USD altına mal edilebiliyor. Bu rakam Amerika’da başka yatırımlara göre oldukça düşük.
 2. Yatırımın geri dönüş oranı yüksek. Mağazanın başında duran işletme sahipleri genelde yatırımı 1 ile 1.5 senede geri alıyorlar. Bu rakam da Amerika’daki diğer işletmelere göre hayli yüksek. Şimdiye kadar kar etmeyen hiçbir mağaza olmadı.
 3. Kolay yönetilen bir operasyon olması. Bütün detaylı veri ve mal temini adına alt yapıyı şirket merkezi üstlendiği için, franchise sahipleri sadece operasyonda bulunuyor. İngilizce tam konuşamayan işletme sahipleri bile mağazayı rahatlıkla karlılıkla yönetebiliyorlar.
 4. Mağaza değerinin artması. Mağaza en dip fiyattan açıldığı için kısa bir zaman içerisinde değeri artıyor, sadece karlılık değil mağaza değeri de büyüyor.
 5. Riskin az olması. Kira sözleşmelerinde yapılan güçlü maddeler franchise sahiplerine esneklik kazandırıyor, Mağazanın iş yapmama durumunda (şimdiye kadar böyle bir durum olmadı) maliyetsiz şekilde mağazayı daha iyi bir lokasyona taşıma esnekliği bulunuyor.
 6. Büyütülebilir bir konsept olması. Mağaza alan franchise sahipleri kısa zamanda yeni mağazalar açarak işlerini büyütebiliyorlar. İlk franchise sahibi 4. mağazasını açtı, ikincisi ise 3. mağazasını açtı. Operasyonun kolay olması ve karlılık büyüme imkanı veriyor.

Yatırım Tutarı 2,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,500,000TL
Kar Marjı %70
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Its All Leggings Franchise Başvurusu

+16092976975Üye: KAREN ATMACA

 

 

Its All Leggings Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Its All Leggings Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Its All Leggings Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Its All Leggings Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.