İyi Kargo Acentelik

İyi Kargo Acentelik Bilgileri

Ticari Faaliyetlerine Mustafa DUVAR tarafından 1992 yılında başlayan DVR LOJİSTİK Şirketi, ticari faaliyetlerini İthalat ve İhracatçıların çözüm ortağı olarak sürdürürken 1994 yılında taşımacılığına Turizm sektöründe BOSS TOUR ve TOUR27 şirketlerini de ekleyerek DVR ŞİRKETLER GRUBUNUN faaliyet alanlarını genişletmiştir.

1996 yılında LOJİSTİK ve TURİZM sektöründe bulunan talep artışlarını karşılama hedefi ile mevcut araç filosunu arttırarak mevcutta bulunan irtibat ofislerinin arasına ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’nü ve MARMARA BÖLGELER MÜDÜRLÜĞÜ’nü faaliyete geçirerek her birisi alanında deneyimli uzman ekiplerden oluşan kadrosuyla personel sayısını %32 arttırmıştır.

Devam etmekte olduğu faaliyet alanlarına bir yenisi olan, tamamı ile YERLİ ve ÖZ SERMAYESİ’ ne 29 yıllık bilgi ve birikimini ekleyerek 2 yıllık bir AR-GE süreci sonunda gelişen TÜRKİYE şartlarında tüm aktarmalarını, iç sevkiyatlarını, dağıtımlarını kendi uzman kadrosu, kendine ait araç filosu ile yapan, sektöre “YENİLİKÇİ” ve “DİJİTAL” çözümler ile yaklaşan bir kargo şirketi olan İYİ KARGO şirketini ekleyerek devam etme kararı almıştır.

DVR ŞİRKETLER GRUBU yeni üyesi olan İYİ KARGO AİLESİ, Türkiye’de kargo sektörüne yeni bir soluk getirerek yenilikçi çözümler sunmak için yatırım faaliyetlerine devam etmektedir.

Her projemize ilk günkü heyecan ile başlıyor ve en “İYİ” sini yapmak için çalışıyoruz.

Eğitim Programlarımız sayesinde ekibimizin iş ortamında deneyimlerini arttırırken, sürekli gelişimlerini destekliyoruz. Bu eğitim programları ve sosyal sorumluluk ile ekonomik başarıyı elde ederken, “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK” şirketler grubumuzun stratejik ve organizasyonel yapısı içerisinde önemli bir rol oynamaktadır.

Sürdürülebilirliğe karşı duyulan sorumluluk, sektöre hizmet saygısı ve yönetimin şeffaflığı sayesinde İYİ KARGO kargo sektörünün her aşamasında iş ahlakı ile hareket eden “YENİLİKÇİ”, ”DÜRÜST”, “SÜRDÜRÜLEBİLİR” bir anlayışla sizlere hizmet etmekten GURUR duymaktadır.


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 30000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

İyi Kargo Acentelik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05459264525Üye: Hasan Duvar

 

 

Doğrulanmış Firma

İyi Kargo Acentelik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İyi Kargo Acentelik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; İyi Kargo Acentelik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İyi Kargo Acentelik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.