J'aime Bayilik

J’aime Bayilik Bilgileri

J’AIME Doğal Taş Takı ve Aksesuar markası, mesleki eğitimin alınmış olması sebebiyle ve sektörde çok talep ve ihtiyac olması sebebiyle, dogal ve yari degerli, değerli taşların tanıtım ve faydasını anlatmak enerjilerinden faydalanmak amacı ile kurulmuş bir markadır.
Dünya ve Türkiye üzerinde degerli tas ve taki sektörü çok talep gören, rekabeti olan ve kazancı fazla olan bir sektördür. Bayilik alan firma veya kişiye isim hakkı verilecektir.

J’AIME seviyorum anlamına gelmektedir. Kainatta herşey sevmekle başlar. Dogal ve degerli, yari degerli taşları seviyoruz ve enerjilerinden faydalanmayı seviyoruz.

Girişimci markamızı güvenilir olduğu için mesleki tecrübesi olduğu için kısa zamanda gelişme göstermesi sebebiyle, kurulumu kolay olması, tedarik kolaylığı, kar marjı yüksek olması, profesyonel destek alınabilirligi sebebiyle tercih etmelidir.

 • Bayilik şartlarında aranan özellikler, markanın logo görsel ve içerikleri değiştirilemez
 • Tamamiyle el işçiliği ürünler satılır, kişiye özel tasarımlar vardır
 • Kesinlikle bir tas toptan satıcısı değil butik aksesuar mağazasıdır
 • Kurulum maliyeti çok yüksek olmamakla beraber iş yeri lokasyonu önemlidir

Elindeki sermayeyi değerlendirmek ve büyütmek aynı zamanda kişisel tasarımlar yaparak tasarımcı yönünü kuvvetlendirmek dinlenerek çalışmak isteyen girişimci için uygun bir girişimdir.

Girişimcinin ödemesi gereken toplam ürün ve destekler;

 • J’AIME Marka İsim kullanma bedeli
 • 500 adet dizi ve karışık doğal değerli taş
 • 500 adet doğal değerli taşlı bileklik
 • 200 adet doğal değerli taşlı kolye
 • 100 adet doğal değerli taşlı aksesuar (küpe,yüzük,doğal yeşim taşı masaj aletleri,doğal ve değerli taşlı ek aksesuarlar)
 • Tedarikçi firmalardan yüzde 50 indirim fırsatı
 • Logolu ornek duvar veya taşınabilir stand desteği
 • Broşür desteği
 • Eğitim desteği

Şube kuruluş maliyeti karşılıklı konuşulacaktır. (250.000 TL bayilikte verilecek ürünler; stand, broşür, tanıtım ve reklam karşılığıdır.)

Girişimci sabırlı, çalışkan, üretken, yaratıcı ve işini severek yaptığı sürece başarı kesindir.


J’aime Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 60,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Yer Seçimi
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı

YouTube video player

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, J'aime firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Renkli,zevkli,,pozitif düşünce üreten,pozitif enerji üreten ,dogal değerli,yarıdeğerli olarak tanımladığımız taşlar takı ve aksesuarlar .özel,tek ve kolleksiyon tasarım ürünlerin olduğu Çalışmanın zevkli olduğu aynı zamanda dinlendirici ve üretici olduğu bir sektör olarak tanımlayabilirim.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sektördeki talebin yüksek oluşu,kar marjının yüksek oluşu ,firma kurulumunun kolay olması,özellikle bayanlar ve kendi işinikurmak isteyen gençler için,son yıllarda çok talep gören bir sektör olduğu için ,mevsimsel bir ürün olmayıp,yılın her günü kullanılabilir,satın alınabilir olduğu için. Eski çağlardan beri insanlık tarihinde ve bu günümüzde doğal taşlı ve taşlı takıların sağlık ve süslenme amacıyla kullanılması ve bu sektörün son yıllarda daha çok gelişmiş ve aranılan bir sektör olması.Insanların güzel görünme ve süslenme ihtiyacının hiç bir zaman bitmeyeceği nedeniyle ,doğal taşlarla birlikte yapılan sağlık öğretilerinin son yıllarda daha çok aranır olması sebebiyle ,sektörümüz seçilmektedir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Güvenilir olmamız , İsim hakkı ve marka patentinin türkiyede bana ait olan markamın dünya çapında kullanılann bir marka olması . Her grupta insana hitap etmesi . Talep görmesi Fazla talep olması nedeniyle firmamızı seçebilirler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%70 %100 ARASI

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Ürün desteği, Eğitim desteği, Reklâm desteği

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Farkımız kalitemiz

Doğal ve değerli taşlarımızın gerçekliği

Ürün sergileme ve design ve konseptimizin tercih edilen ve beğenilen olması ,,yurt dışı ve yurt içinde çok beğenilmesi .

J'aime Bayilik Başvurusu

05324251128Üye: Ferda Alev Buldur

 

 

J’aime Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; J’aime Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

J’aime Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

J’aime Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.