John Wayne Franchising

John Wayne Franchising Bilgileri

Yalı Yatırım Yönetim Markası Çatısı Altında Yer Alan JOHN WAYNE Adından Anlaşıldığı Üzere Batı Kasaba Kültüründe Bir Mekan Olarak Tasarlanmış Olup A+Plus Noktalarda Hizmet Verecek Elit Bir Konsepttir. Konseptemiz Menüsünde Ağırlıklı Olarak Kırmızı Et Çeşitlerinin Bir Çok Çeşidini Bulabileceğiniz, Özel Yapım Burgerleri Salataları Makarnaları Atıştırmalık Çeşitleri İle Eşsiz Lezzetler Sunacağından Şüpheniz Olmasın Yemek Çeşitlerinin Yanı Sıra Mekanımızda İthal Biralar Schot Viski, Tekila, İthal Votka ,Kokteyl Çeşitleri İle Country Müzik Eşliğinde Sizleri Batının Uçsuz Bucaksız Ortamına Götürecek.

Konseptimiz Minimum 200 M² Kapalı Oturum Alanı 50 M² Veranda Alanı 30 M² Mutfak Alanı 20 M² Tuvalet Ve Lavabo Alanı Olmak Üzere 250 M² Kapalı 50m² Açık Toplama 300 M² Alana Sahip Olması Gerekmektedir. Şubelerimiz A+Plus Noktalarda Hizmet Vermektedir. Şubelerimiz 45 Günde Mimarlarımız Ve Profesyonel Ekibimizle Birlikte Anahtar Teslim Olarak Verilmektedir. Girişimcilerimiz de Aradığımız En Büyük Özelliklerden Birisi Almış Olduğu İşletmenin Kalitesini Markanın Değerini En Üst Seviyede Tutabilecek Kabiliyete Sahip Olması Ekibini Yönetebilmesi Ve Yeterli Finansal Güce Sahip Olması Geri Kalanı Siz Dert Etmeyin John Wayne Kasabada 😉

Franchising ve Master Franchising Olarak İl ve Ülke Bayiliği Verilmektedir.


 

Yatırım Tutarı 687,500TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2750TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 687,500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 80.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 770,000TL
Kar Marjı %120
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, John Wayne firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Gıda sektörü, Cumhuriyet'in ilk yıllarından itibaren en hızlı gelişen sektörlerden biri olmuştur.

Nüfusun hızla arttığı ve ekonomik kalkınma çabalarının yoğun olarak sürdürüldüğü ülkemizde gıda sanayi, yeterli ve dengeli beslenmenin sağlanabilmesi, istihdam sağlaması ve ekonomik kalkınma açısından büyük bir öneme sahiptir.

Dünya üzerinde GIDA VE EĞLENCE sektörü ölmez ve her geçen gün kendini yenileyen bir sektördür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Gıda ve Eğlence sektörü özellikle son 10 yılda önemli bir başarı grafiği sergileyen Türk gıda ve içecek sanayi, gayrisafi milli hasıla içerisinde 800 milyar liraya yaklaşan payı, 70 bine ulaşan işletmesi ve 800 bini aşan çalışanıyla ülkenin en dinamik ve üretken sektörlerinden biri konumda.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Sektörde gerekli deneyime sahip olan firmamız alanında uzman ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. john wayne profesyonel bakış acısı ile  gerek bayilerini, gerek müşterilerini gerekse personelini  mutlu etmeyi bilen isteklerini bekletilerini analiz edebilen bir konsepttir.

İşletmelerimizde kurduğumuz sistemler ,üretim prosesleri kullanılan malzeme ve ekipmanlar ile hayatı kolaylaştıran ve kar marjını en üst düzeye çıkaran bir yapıya sahiptir john wayne  rakiplerimizin yanı sıra mekanı teslim ettik artık işletmecinin kabiliyetine kaldı mantığıyla değil 7/24 vermiş olduğumuz destekler mecra reklamları pr çalışmaları ve ürün geliştirmeleri ile ar-ge’si sağlam bir yapıdır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

John wayne işlememizde kullandığımız ürünler sektör lideri markalardan oluşmakta olup tamamı ile üzt düzey zincir anlaşmalarına sahip bir yapıyız bu sebepten dolayı bayiilerimiz hem alırken hemde satarken kazanmaktadır ortalama işletmelerimizde kar marjlarımız %120 ila %160 arası değişmektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Anlaşmalı bankalarımızdan kredi kolaylığı sağlıyoruz.

Yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde ürün tedariklerinde vade olanağı sunuyoruz.

Önerilen şube ve bölgelerde dönemsel olarak 18 aya varan kira ödememe olanağı .

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

2 tip çalışma sistemiz bulunmakta olup ;

 1. Master Franchsing
 2. Franchising Şube

Master franchising sistemi il distribütörlüğü anlamına gelmektedir. Adayın master franchising

Alması halinde seçmiş olduğu ilde merkez tarafından belirlenen sayıda marka şatışı yapabilir ve  yapılan satıştan elde edilen kar master franchising sahibi tahsil eder master franchising bulunduğu ilde reklam pazarlama ve adaylarla görüşme ve satış yapma yetkisine merkez tarafından belirlenen şartlarda yetkili olup satış sonrası kurulum ve işletmeye alma işlemi tamamen merkez mimarları ve ekipleri tarafından yapılmaktadır.master franchising bulunduğu ilde açılan tüm işletmelerden  aylık net %5 ciro payı alır  almış olduğu ciro payı toplamının %35 payını merkeze öder.

Franchising Şube sistemi belirli bir bölgede belirlenen şube anlamına gelir. Adayın franchsing şube alması halinde belirlenen bölgede açılan şube ve ekibinden sorumlu olur bulunduğu ilde master Franchising Şube master franchise olması halinde master franchise denetiminde olmaması halinde direk merkeze bağlıdır fakat her halükarda hem master hemde Franchising şube sahiplerini merkeze denetleme yetkisine sahiptir. Franchise aylık net %5 ciro payını aylık olarak merkeze ödeme yapar.

İşletmelerimizden ilk 2 ay ciro payı alınmamaktadır. Gerek master Franchise gerekse Franchising şube adaylarına bölge seçimleri yer seçimleri konusunda uzman kadrosu ile destek vermekteyiz. Her iki sistemde yer alan iş ortaklarımıza 7/24 çağrı merkezli destek, personel eğitimi ve desteği ,sürekli ar-ge çalışması desteği-ulusal bölgesel ve yerel reklam desteği-sürekli güncel ve tasarım kıyafet desteği vb destekleri standart olarak sunmaktadır.

John Wayne Franchising Başvurusu

05302285674Üye: MURAT TİMUR

 

 

John Wayne Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; John Wayne Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

John Wayne Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

John Wayne Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.