Kabakuş Cafe Franchising

Kabakuş Cafe Franchising Bilgileri

KABAKUŞ MODERN YÜZYILIN KIRAATHANESİ

BAYİMİZ OLUN BERABER BÜYÜYELİM !!!!!!!

NEDEN KABAKUŞ ?

Ülkemizde, son 10 yılda, en çok yoğunlaşan ve yatırım için en çok tercih edilen sektör kafe sektörüdür. Bakıldığında, mevcut olan kafelerin büyük çoğunluğunun, hemen hemen aynı konsepte sahip olduğu görülmektedir. Zincir haline gelmiş olan kafeler, gerek akademik gerek bilimsel birçok araştırma ve çalışmalarla kafecilik sektörünü daha bilinçli görselliğe sahip hale getirmişlerdir. Sektörde en çok dünya kahvelerindeki yapımlar, karışımlar, aromalaştırma uygulamaları, gelişim ve sunum çeşitlendirmeleri, hem tüketicileri hem de yatırımcıları cezbetmiş ve bu şekilde sektör arasında ciddi bir rekabetin oluşmasına neden olmuştur.

Tüm bu olumlu gelişmelerin dışında, ülke genelinde sayıları hızla artan kafe işletmecileri, pastadaki dilimlerinin daraldığını hissetmeye başlamışlardır. Çünkü aynı konsepte sahip hemen yanı başında diğer rakip işletmelerin varlığı, kafe müşterilerinin de tercihlerinin sürekli olarak değişmesine neden olmaktadır.

KABAKUŞ olarak, kafe sektörü mercek altına alınmış, ve yapılan değerlendirmelerde, tüketici profilinin analizleri, tercihleri, beklentileri çok farklı konseptin gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu nedenle, kafe müşterilerin işletmede daha fazla zaman geçirmesini sağlayacak materyalleri eğlenceli hale getirmek için konsept belirledik, oturma düzeninin daha verimli ve keyifli hale getirdik, doğallığı ön plana çıkarttık, fiyat politikasını her müşteri yelpazesine göre düzenledik, geçmişteki eğlenceleri günümüze göre modernize ettik..

PEKİ, FARKIMIZ NE ?

 • Konseptimizde, eğlence var ( Karaoke, sinema home, Bilardo, Masa Tenisi, Dart, Langırt, Dünya zeka oyunları, Tavla, Okey, İskambil )
 • Menümüzdeki tüm ürünlerin içerik ve detayları belirtilmiştir. ( servis personelinin ürün anlatma ve tavsiye etme sıkıntısından çıkartıp, asli görevini yapması sağlanmıştır, bu şekilde daha az personel ile yola devam )
 • Markamızla, her türlü eleştirilere mizahi karşılık vererek, akıllarda daha çok kalmayı başarıyoruz.
 • Menüdeki her ürünün titizlikle hazırlanmış imalat reçetesi ile, kost kontrol leri daha kolay hale getirdik, bu şekilde satılan, kalan ve firesi olan ürünleri çok daha kısa sürede belirlenebilir hale getirdik, ve her ürünün kar marjını rahatlıkla görmenizi sağladık.
 • İşletme karlılığı gözetilerek, özellikle yiyecek menüsü asgari maliyetlendirme metoduyla ağırlık beyaz et ürünlerinden oluşturulmuştur. Herkesin tercih edebileceği, ismi ve içeriği ile merak uyandırıp lezzet alışkanlığı yaratacak ürünler KABAKUŞ’ un menüsünde yerini almıştır.
 • İşletme kar oranını cironun % 30 ‘ u seviyelerinde öngörüyoruz. ( Başabaş noktası belirlendikten sonra )
 • Son derece kolay ve güvenilir sistem kurulumu ile, işletmenin ürün hammadde denetim ve kontrolü, maliyetler rahat bir şekilde Bayilerimiz tarafından görülebilecektir.

BAYİLİK AŞAMALARI

Bayilik aşamaları şu şekilde başlar ;

Bayi adayı, ön bilgi almak için, Kobi Vadisi web sayfasındaki bayilik başvuru formunu doldurup gönderir ya da Kabakuş merkez ofisinde Bayilik Bilgi Talep formunu doldurur.

Franchising yönetimi tarafınca, ilgili aday aranır ve ön görüşmeye bağlı olarak YÜZ YÜZE GÖRÜŞME imkanı sağlanır.
Görüşmede, KABAKUŞ hakkında gerekli bilgiler sunulur, bu görüşmeden sonra, bayi adayının mevcut düzende bir dükkanı var ise bu bilgileri sunar, yada KABAKUŞ franchising yönetiminden, belirlenen LOKASYON ve şartlara uygun dükkan bulunması talep edilir. Bu aşamada, frnachising ön protokol metni karşılıklı olarak imza altına alınır.
Kira kontratı yada tapu evrakı ile birlikte, Franchising için gerekli olan evrak ve bilgiler teslim edildikten ve şartnamedeki hususlar yerine getirildikten sonra, KABAKUŞ tarafından İŞ PLANI HAZIRLANIR, inşaat ve işletmeye alma süreci ile ilgili terminler yazılı olarak Bayi adayına tebliğ edilir.

Belirlenen süre içinde işletme, faaliyete geçmek üzere Bayi ye teslim edilir.

YANINIZDAYIZ !!!!!!

YATIRIM MALİYETİ ANALİZİ

KABAKUŞ olarak, yapılacak olan yatırım için minimum 100 m2 kullanım alanı olmasını gerekli görüyoruz. Maksimum büyüklük konusunda sınırlamamız bulunmamaktadır, m2 alanı büyüdükçe, KABAKUŞ KONSEPT ÜRÜNLERİ de geniş yelpazede kendine yer bulacaktır. Ölçümler ve konsept dizaynı tasarım sonunda toplam maliyet size net bir şekilde bildirilecektir.

EĞİTİM

Yatırımınız devam ederken, diğer taraftan, KABAKUŞ yönetimi ve teknik ekibi, personel planlamanızı gözden geçirmeye başlayacaktır. Bar, Mutfak ve Servis departmanlarından ilgili arkadaşlara KABAKUŞ kriterleri gereği eğitimler verilecektir. Ürün tanıtımlarından imalatlarına, müşteri memnuniyetinden ciro artırıcı satış tekniklerine kadar verilecek olan akademik eğitimler, siz KABAKUŞ BAYİLERİNİ son derece memnun edecek ve yola rahat çıkmanın keyfini yaşayacaksınız.

LOKASYON BELİRLEME VE DÜKKAN KİRALAMA

Yatırımcılarımızın talepleri doğrultusunda, FRANCHİSİNG yönetimi öncülüğünde, Lokasyon belirleme, boş dükkan bulma kiralama süreçlerinde KABAKUŞ olarak doğru yatırım yapmanıza destek verilecektir.

AÇILIŞ HAZIRLIK PLANLAMASI

Dükkanınızın inşai çalışmaları çok yakından takip edilir. Yatırımın sonlandırma aşamasına gelindiğinde, KABAKUŞ, bar, mutfak ve servis yerleşim planını bizzat sahada yapılmasını sağlar, donanım ekipman ve hammadde tedarik ve yerleşkesini kontrol eder ve derhal eğitimler başlatılır. Demo işletme denemesine geçilir. KABAKUŞ FRANCİHİSİNG yönetimi, işletmenin hazır olduğunu tespit ettikten sonra kesin açılış tarihini sizlere bildirir..

AÇILIŞ

Açılış esnasında, KABAKUŞ değerlendirmeler ve gözlemlemeler yapmak üzere, açılış sürecini takip eder. Gün sonunda sizlere ilk başlangıç puanlamanız verilir, böylece hangi seviyede iş başlangıcınızın olduğunu ve daha sonra hangi aşamalarda olduğunuzu grafiksel verilerle takip etme şansınız olacaktır.

DESTEKLERİMİZ

 1. Tanınmışlık
 2. Eğitim
 3. Denetim
 4. Eğitim Kitabı
 5. Lokasyon seçimi
 6. Mimari proje desteği
 7. Anahtar teslim işyeri teslimi
 8. Lojistik destekler
 9. İnsan kaynakları
 10. Bilgi işlem yazılım, program ve donanım
 11. Ürün farklılığı ve düşük maliyetli kar hedefi
 12. Sürekli gelişim

Franchising anlaşmasını müteakip, işletme içinde kullanılacak tüm kurumsal dokümanlar Bayimize teslim edilecektir.


Kabakuş Cafe Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2500 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100.000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Kabakuş Cafe Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05324623639Üye: metin yalçın

 

 

Doğrulanmış Firma

Kabakuş Cafe Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Kabakuş Cafe Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Kabakuş Cafe Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Kabakuş Cafe Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.