Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı

Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı Bilgileri

Şirketimiz geçmişin birikimini 2008 yılında sürdürülen AR-GE çalışmaları ile harmanlayarak, ilk endüstriyel ürünlerini piyasaya sürmüştür.

2009 yılında Alindair marka tescili alınmış; izleyen süreçte ISO 9001 2008 Kalite Standardına Uygunluk, belgeleri alınmıştır. Şirketimiz, ürünlerimizin mekanik ve elektronik standartlara uygunluğu çalışmalarına 2010 yılında da devam etmiş; doğa ve insan dostu teknolojiyi geliştirmeye yönelik her türlü çalışmayı bünyesinde desteklemiştir.

Uzman kadrosu, yeniliklere açık yönetim yapılanması ve tüm çalışanlarıyla ürünlerimizi geliştirmek ve daha mükemmeli hedeflemek bir şirket politikamız haline gelmiştir. Yeniliğe odaklanan AR-GE departmanı ile 2010 yılında başladığı CE belgelendirme çalışması, 2011 yılında başarıyla tamamlanmıştır.

2010 yılı Ekim ayında evaporatif soğutucularımızın ASRE standartlarında yapılması için yaptığımız başvuru projesi TÜBİTAK’tan onay almıştır.

Şirketimiz, bundan böyle de, kaliteli ürünleriyle üretim ve yaşam alanlarının soğutulmasında ve havalandırılmasında öncü ve sorumlu rolünü oynamaya devam edecektir.


Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 15.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 15.000TL
Kar Marjı %38-40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05317723082Üye: Daim ERGUN

 

 

Doğrulanmış Firma

Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Kabel Soğutma Sistemleri Satış Ortaklığı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.