Kafeinhouse Coffee Franchising

Kafeinhouse Coffee Franchising Bilgileri

Kafeinhouse Coffee 2011 yılında İstanbul Ataşehir’de kapılarını müşterilerine açarak hizmet vermeye başlamıştır.
Kafeinhouse Coffee bir Türk markasıdır, Türkiye’de kahve sektörüne girmeyi hedefliyen ve giren yabancı markaların aksine yerli bir markanın kahve sektöründe onlar kadar hatta onlardan daha başarılı olabileceğini göstermek için yola çıkarak bu hedefine ulaşmıştır.

Kurulduğu günden bu güne kadar kahve sektörüyle ilgili yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarını yaparak sektördeki en sevilen kahve markalardan biri olmuştur.

Yerli bir marka olmanın avantajıyla müşterilerinin damak zevkini ve kahve kültürünü bilerek, tecrübe ederek menülerini hazırlayıp en kaliteli ve özel kavrulmuş kahveleri sunmaktadır.
Kurulduğu günden itibaren Kafeinhouse Coffee markasına birçok defa Franchise talebinde bulunulmuştur fakat öncelikli hedefimiz, kahve sektöründe talep gören, tecrübeli ve kalıcı bir marka olmaktı, bu sebeple 2016 yılının ikinci yarısına kadar gelen tüm franchise yatırımcılarının taleplerine olumlu cevap verilmemiştir, 2016 yılının ikinci yarısı itibari ile Kafeinhouse Coffee kahve konusunda 5 yıllık derin bilgi ve deneyimi ile Franchise vermeye başlamıştır.


 

Yatırım Tutarı 300,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 75.000TL
Kar Marjı %300
Yatırım Geri Dönüşü
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

02165768726Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

Kafeinhouse Coffee Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Kafeinhouse Coffee Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Kafeinhouse Coffee Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Kafeinhouse Coffee Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.