Kahve Deryası Franchising

KAHVE DERYASI olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz.

İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması

FRANCHISING Departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını KAHVE DERYASI ‘nin standartlarında profesyonel ekipler yapmaktadır. KAHVE DERYASI dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. KAHVE DERYASI şubeleri minumum 80 m2 dış mekan,100 m2 iç mekan ölçülerinde olmalıdır.Kurulum maliyeti metrekare göre değişkenlik göstemektedir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.

Ekipman ve Sarf Malzeme

KAHVE DERYASI franchisee’lerinde firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchisee’ lerimiz üst düzey ürün kalitesi için bu standardize ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Personel –İşletmeci Eğitimi ve İşletme Desteği

KAHVE DERYASI sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchisee’lerine vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Açılış sonrası ve genel işleyişinizde rutin olarak aylık ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Denetleme raporları gerek e-mail ortamında gerekse kargo ile tarafınıza aylık bazda ulaştırılarak gelişmesi gereken yönleri, düzeltilmesi gereken noktaları, yerel pazarlama aktivite önerilerini siz yatırımcılara yön göstermesi için merkez işleyişinin bir parçası haline getirmiştir.

İşletme ve Karlılık

İşletme karlılığı ,ürün bazında değişmektedir. Ciroya doğru orantılı olarak ,Kar marjı %30 – %55 -%100 gibi oranlarda değişkenlik göstermektedir. Mağaza açılacak olan noktaların, insan sirkulasyonu olan bölgeler olması gerektiğini ve potansiyeli düşük olan konumlarda mağaza açılmasına müsaade etmediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Franchisee’lerden Beklenen

KAHVE DERYASI ’coffee shop larin, iş merkezlerinin ve potansiyeli olan kesimin yoğun olduğu merkezlerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.
Franchisee adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin ya da yine eğitim almak şartıyla akrabalık derecesi olan kişilerin durmaları en önemli talebimizdir.

Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak:

 1. Sözleşme
 2. Mağaza Tespiti
 3. Proje
 4. Tadilat (Personel Eğitimi-Mağaza hazırlığı)
 5. Anahtar teslim mağaza açılışı

süreçleri işlemektedir.

Tekrar Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder esenlikler dileriz.

Saygılarımızla.

Yatırım Tutarı ₺90,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0 (232) 388 10 13Üye: Kobi Vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik