Kahve Doğası Franchising

Kahve Doğası Franchising Bilgileri

Öncelikle KAHVE DOĞASI’na göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Merkezi İzmir’de bulunan KAHVE DOĞASI, 2009 yılında kuruluşundan sonraki geçen yıllarda İzmir’de kendi bünyesindeki kafeshoplarıile adını duyurmuştur, gelen yoğun talep üzerine konsept , içerik yenileme , imaj ve güçlü AR-GE çalışmalarından sonra Franchising bayilikler vermeye başlamıştır.
Amacımız, sahip olduğumuz bu bilgi ve iş tecrübesini birlikte keyifli, güçlü, saygın ve karlı bir iş ortaklığına dönüştürmektir. Markamızın temel prensibi sizlerle güven ı içerisinde sağlam ticari iş ilişkileri kurmaktır.

Mağaza Koşulları:

Kahve Doğası mekan koşulları ile ilgili olarak iç mekanın minimum 70 metrekare, dış mekanın da minimumda 70 metrekare olmasını olağan konsepti uygulamak adına uygun bulmaktadır. Açılacak şubemizin kar ve zarar dengesi cironuzla doğru orantılı şekilde değişmektedir.

Ürünler:

Ürün tedariğinde çay ve kahve çeşitleri, şurup, smoothie, pastalar, çikolata ve drajeler ile tüm logolu ürünlerinizi Kahve Doğası Merkez Depo’dan; diğer günlük kullanıma hitap eden sebze, meyve ve şarküteri grubu gibi malzemelerin temini ise lokal olarak yapılmaktadır.

Yatırım Bedeli:

İç mekan metrekare birim fiyatımız 2.000TL , Dış mekan metrekare birim fiyatımız 2.500TL’dir. İşleyişimiz anahtar teslimdir. (dekorasyon, mobilyalar ireko ağacı, inşaat, marangoz, açılır-kapanır tente, yer kaplaması, tabela reklam işleri, peyzaj, aydınlatma, aydınlatma, makine ekipmanları, züccaciye, servis ekipmanları, kamera-ses sistemi, otomasyon sistemi, klima, Lcd) Franchising Bedeli 35.000 TL (Türk Lirası olarak talep edilmektedir.) Bu ücret, mimari projelendirme masrafları ve Franchisingbedeli olarak alınmaktadır.

Royalty:

Royalty ücreti, yıllık ciro ve kardan, anlaşmada belirlenen oranlarda yüzde olarak ödenen, bir lisans veyticari marka sahibinin sahip olduğu hakları bir başkasına süreli devretmesi karşılığında aldığı bedeli Royalty bedeli aylık cirodan %3 olarak belirlenmiştir.

Franchising Süreci:

 • Mağaza Tespiti
 • Sözleşme
 • Proje
 • Tadilat-inşaat (Personel eğitimi-Reklam hazırlığı süreci) işlemektedir.
 • Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.
Yatırım Tutarı 35,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2000TL
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  02323731314Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  Kahve Doğası Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  Kahve Doğası Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Kahve Doğası Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  Kahve Doğası Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.