Kahve Tiryakisi Franchising

2,000,000TL

Kahve Tiryakisi Franchising Bilgileri

Kahve Tiryakisi olarak, 1990 yılından beri gelen üretimdeki ustalık deneyimimizi 2017 yılından beri mağazalarımızda, misafirlerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız araştırmalarda ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli kahve deneyimi ve daha kurumsal hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı ısrarla sürdürmeye devam ediyoruz.

Nitelikli kahveye ulaşmanın yolu, iyi kahve çekirdeklerini bir araya getirmek ve onu tüm tiryakiliğiyle kavurmaktan geçiyor. Bu da bizim için yaptığımız işin temelini oluşturuyor. Tutkumuz, sadece kahvemizi değil, onu tamamlayacak deneyimi de en iyi şekilde sunabilmektir. Deneyiminizi tamamlayacak kahvelerimiz ile uyumlu yiyeceklerimizden, mağaza ortamını tamamlayan müziklerimize kadar her şeyi özel olarak seçmeye gayret gösteriyoruz.

Misafirlerimiz Kahve Tiryakisi’ne sohbet etmek, arkadaşları ile buluşmak ya da çalışmak için gelirler. Biz herkes için bir araya gelebilecekleri sosyal bir ortam sunuyoruz ve günlük hayatlarının bir parçası olmak için çalışıyoruz.

1990 yılına dayanan hikayemiz ve markamızın ismi, tüm tiryakiliğiyle kavurduğumuz kahvenin sırrı ile başladı. En değerli varlığımız haline gelmeden önce, yıllarca süren çaba, sıkı çalışma ve bu sayede edinilen bilgi birikimle kilometrelerce uzaktan gelen bir fincan lezzete dönüştü.

Kahve Tiryakisi markamızın oluşmasındaki en önemli sebep, Türk Kahvesi’nin atalarımızdan gelen geleneksel vazgeçilmez lezzet olan, Türk Kahvesi Tiryakiliğidir.


Kahve Tiryakisi Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 2,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1,850 - 2,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 600,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 400,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 600,000TL
Yatırım Geri Dönüşü
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması

YouTube video player

Kahve Tiryakisi Hakkında Bilgiler

Sektör Kafeterya
Firma Unvanı Dem Kahve Gıda İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Yetkili Kişi Zafer Dakın
Kuruluş Yılı 1990
Adres Yakuplu Mah. Kavaklı Cad. No:7 34524 Beylikdüzü, İstanbul
[tab-area3]

Kahve Tiryakisi Franchising Başvurusu

02125915591Üye: Zafer DAKIN

 

 

Kahve Tiryakisi Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kahve Tiryakisi Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kahve Tiryakisi Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kahve Tiryakisi Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.