Kahve Tiryakisi Franchising

Kahve Tiryakisi Franchising Bilgileri

‘’Kahve Tiryakisi Yönetimi’’

Firmamız 30 yıldır Türk ve Dünya kahveleri üretmekte olan kurumsal yapısını doğru ve sağlam temeller üstüne oluşturmuş olan sektöründe ender firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Türkiye çapında yapmış olduğumuz fizibilite çalışmalarımızda gördüğümüz kahve cafe restoran sisteminin özellikle bütün Türkiye çapında yatırımı yapılması gereken en önemli sektörlerden olduğu görülmüştür.

Kuruluş ve Amaç;

Kahve Tiryakisi olarak 2014 Yılından itibaren franchise sistemi ile kahve satış sunum cafe restoran sistemi oluşturmaya başlamış bulunuyoruz.

Kahve satış sunum cafe restoran Franchise sisteminin kurulmasının amacı sektörümüzde yapılmayanı yapmak gerçek kurumsal yönetim, doğru konsept, doğru menü, doğru franchise sistemi, şeffaf ticaret, sektörümüze yatırım yapmak isteyen yatırımcıya sektörümüzle alakalı menfaat beklemeksizin doğru danışmanlığı yapmak, yatırımcıya sektörümüzle alakalı bütün doğruları firma menfaatini ön planda tutmadan tamamen gerçekleri anlatarak bilinçlendirmek, yatırımcıyı yatırımını ve parasını doğru yönlendirerek sadece ve sadece kuracağı cafe restoran için harcamasını sağlamak, parasının hesabını sorgulayabilmesini sağlayarak, haksız kazancın önüne geçmek olarak belirlenmiştir.

Kahve Tiryakisi, İtalyan ve Fransız iç mimari konsepti’nin yanı sıra, kahve konsepti ve dünya mutfağı konseptini birleştirerek geniş bir tüketici yelpazesi yakalamayı hedef seçerek yatırımcısının önüne büyük bir pazar koydu.

Hakkımızda;

Kahve Sektörü Türkiye ve Dünya da yatırım yapılması gereken en doğru sektörlerden biri olarak görülmüştür. Yapılan araştırmalarda bunu net olarak göstermektedir.
Türkiye çapında kahve sektörüyle alakalı alınması gereken bir hayli karlı ve uzun bir yol olduğu araştırmalar sonucu kesinleşmiştir.

Türkiye çapında İller ve büyük ilçeler de yaptığımız Fizibilite çalışmalarımızda karşımıza çıkan sonuç, Kahve sektörü bütün Türkiye çapında yatırımı yapılması gereken en önemli sektör.

Türkiye de çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediği görülmektedir.
Bu istekle birlikte finansman yetersizliği, işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu Global Dünyamızda işe sıfırdan başlama dezavantajı bu yatırım isteğini zorlaştırmaktadır.

Kahve Tiryakisi olarak, 30 yıldır sektöründen edinmiş olduğu kurumsal iş bilgisi, Cafe Restoran Türk ve Dünya kahveleri konusunda Ustalık bilgisi ile siz yatırımcılarımızın doğru kurumsal yatırımlarınızı oluşturmanızda en büyük destekçiniz olacağız.

Kahve Tiryakisi’nin Franchise bayisi olarak, başarınız için ’Kahve Tiryakisi’nin deneyimini ve birikimli çalışanlarının takım desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız.

Başarılarınız bizim başarımız olarak görülecektir.
Ticari kararlarınızı verirken “Kahve Tiryakisi” deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız, üretim, lojistik Ar-Ge sorunları ile uğraşmayacaksınız.

 • Yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız,
 • Kahve Tiryakisi’nin diğer Franchise bayilerinin deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız.
 • Kahve Tiryakisi’nin büyüyen markasıyla beraber işiniz de değerlenecek ve daha da çok kazanacaksınız.
 • Bunu için her hangi bir çalışma veya çaba harcamanıza gerek kalmadan işinizi doğru yapmanız yetecek,
 • Kahve Tiryakisi olarak şeffaf ve kurumsal ticareti benimsemiş doğru yer ve doğru yatırımcı araştırmalarımız devam etmektedir.

Kahve Tiryakisi Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 600,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1.850-2.500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 600.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 400.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 600.000TL
Kar Marjı %55-60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Kahve Tiryakisi Franchising Başvurusu

02125915591Üye: Zafer DAKIN

 

 

Kahve Tiryakisi Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kahve Tiryakisi Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kahve Tiryakisi Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kahve Tiryakisi Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.