KANZ Kindergarten Anaokulları Master Franchise

₺1,000.000

KANZ Kindergarten Anaokulları Master Franchise Bilgileri

Türkiye’nin en büyük bebek ve çocuk markası Kanz, eğitim sektöründe kendini kanıtlamış master franchise’lık yapabilecek iş ortakları arıyor.
Kurulacak okul öncesi ve küçük yaş grubu için atölyelerinin yanı sıra ana okullarında Alman disiplini ve çalışkanlığını, Türk gelenekleriyle harmanlayarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarında hayata geçirilmesi ön görülen eğitim kurumlarıyla çocukların kişisel gelişimlerini duyarlılıklarını ilkokuldan önce sağlamlaştırmayı hedefleyen Kanz, bu yolda kendisine eğitim altyapısı bulunan güçlü iş ortakları aramaktadır.

Hazır giyim, Mobilya, Oyuncak ve Bebek Arabası sektörlerinde milyonlarca aileye ulaşmış Türkiye’nin lider bebek ve çocuk markası Kanz’ın bu yapılanmasında sermaye yapısı güçlü ve eğitime değer veren bir model tek önceliğimiz olacaktır.

1949 yılında Almanya’da kurulmuş olan KANZ; 1995 yılından bu yana Tekstil, Oyuncak, Mobilya ve Bebek Aksesuarları alanlarında Türkiye’de Bepateks Tekstil Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir.
Ürünlerinde Alman teknolojisini, kalitesini ve estetik anlayışını bir araya getiren KANZ, çocukların her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda kendini sürekli geliştirmekte ve bu gelişimi ürün çeşitliliğine yansıtmaktadır.

KANZ ürünleri bugün, dünya genelinde 35’i aşkın ülkede anneler, babaların ve çocukların tercih ettiği bir “dünya markası”dır.

Yatırım Tutarı ₺1,000.000
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %50
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

02127710125Üye: Bepateks Tekstil

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik