Kartal Yuvası Franchise

Kartal Yuvası Franchise Bilgileri

KARTAL YUVASI, 2001 yılında kulübümüze mali kaynak sağlamak ve büyük Beşiktaş taraftarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmak için BJKSTORE adıyla kurulmuştur. 2007 yılında ise Yönetim Kurulu’muzun aldığı kararla ismi KARTAL YUVASI olarak değiştirilmiştir. Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destek üzerine kulübümüze “TDK Onur” ödülünü vermiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren taraftarlarımıza birbirinden şık tasarımlı, zengin ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunan Kartal Yuvası, hızla büyümeye devam ederek 2015 yılı itibari ile yurt içi ve yurt dışında toplam 64 satış noktasına ulaşmıştır. Aynı zamanda yurt içinde 3 adet mobil tırımız Türkiye genelini dolaşarak taraftarlarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmaktadır.

2011 yılında kurulan www.kartalyuvasi.com.tr e-satış sitemiz gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki taraflarımıza lisanslı ürünlerimizi kısa sürede ulaştırmak amacıyla 7/24 aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kulübümüz, büyük Beşiktaş taraftarımızın beklenti ve gereksinimlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak ve kaliteli hizmet sunmak için satış noktalarını arttırma yönündeki çalışmalarına devam edecektir.


 

Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0850 399 1903Üye: Kobi Vadisi

 

 

Kartal Yuvası Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kartal Yuvası Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kartal Yuvası Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kartal Yuvası Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.