Kartal Yuvası Franchise

Kartal Yuvası Franchise Bilgileri

KARTAL YUVASI, 2001 yılında kulübümüze mali kaynak sağlamak ve büyük Beşiktaş taraftarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmak için BJKSTORE adıyla kurulmuştur. 2007 yılında ise Yönetim Kurulu’muzun aldığı kararla ismi KARTAL YUVASI olarak değiştirilmiştir. Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destek üzerine kulübümüze “TDK Onur” ödülünü vermiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren taraftarlarımıza birbirinden şık tasarımlı, zengin ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunan Kartal Yuvası, hızla büyümeye devam ederek 2015 yılı itibari ile yurt içi ve yurt dışında toplam 64 satış noktasına ulaşmıştır. Aynı zamanda yurt içinde 3 adet mobil tırımız Türkiye genelini dolaşarak taraftarlarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmaktadır.

2011 yılında kurulan www.kartalyuvasi.com.tr e-satış sitemiz gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki taraflarımıza lisanslı ürünlerimizi kısa sürede ulaştırmak amacıyla 7/24 aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kulübümüz, büyük Beşiktaş taraftarımızın beklenti ve gereksinimlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak ve kaliteli hizmet sunmak için satış noktalarını arttırma yönündeki çalışmalarına devam edecektir.


 

Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0850 399 1903Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.