Kartal Yuvası Franchise

KARTAL YUVASI, 2001 yılında kulübümüze mali kaynak sağlamak ve büyük Beşiktaş taraftarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmak için BJKSTORE adıyla kurulmuştur. 2007 yılında ise Yönetim Kurulu’muzun aldığı kararla ismi KARTAL YUVASI olarak değiştirilmiştir. Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destek üzerine kulübümüze “TDK Onur” ödülünü vermiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren taraftarlarımıza birbirinden şık tasarımlı, zengin ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunan Kartal Yuvası, hızla büyümeye devam ederek 2015 yılı itibari ile yurt içi ve yurt dışında toplam 64 satış noktasına ulaşmıştır. Aynı zamanda yurt içinde 3 adet mobil tırımız Türkiye genelini dolaşarak taraftarlarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmaktadır.

2011 yılında kurulan www.kartalyuvasi.com.tr e-satış sitemiz gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki taraflarımıza lisanslı ürünlerimizi kısa sürede ulaştırmak amacıyla 7/24 aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kulübümüz, büyük Beşiktaş taraftarımızın beklenti ve gereksinimlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak ve kaliteli hizmet sunmak için satış noktalarını arttırma yönündeki çalışmalarına devam edecektir.

Yatırım Tutarı ₺0
Yatırım Geri Dönüşü
  • Ürün Desteği

[Toplam:2    Ortalama:2.5/5]

Spor Giyim sektöründe franchise veren, Kartal Yuvası adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0850 399 1903Üye: Kobi Vadisi

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler