Kasap Burger Steakhouse Bayilik

Kasap Burger Steakhouse Bayilik Bilgileri

Hedefimiz karşılıklı güven ortamını sağlayarak ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ile ilişkimizi uzun yıllar devam ettirmektedir.

%100 yerli sermaye ile kurulan ve 2017 yılının başı itibariyle resmi kuruluşunu tamamlayan KASAP BURGER STEAKHOUSE, uzun yıllardır sektördeki et ve gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile günümüze taşıyor.

Geçmişin lezzet ve kültürünü bugünün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren KASAP BURGER, yıllardır yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren özel lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Bu bağlamda, KASAP BURGER ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizi helal, kaliteli ve bütçe dostu ürünlerimiz ile buluşturmayı hedefliyor; hijyenik, güler yüzlü ve dost meclisi restoranlarımız ile şimdilik İstanbul yarın tüm dünyada sizler ile buluşmayı hayal ediyoruz.

‘’YEMEDİĞİMİZİ YEDİRMEYECEĞİZ’’ diye çıktığımız bu yolda kullandığımız tüm malzemelerin sağlıklı, hijyenik ve helal olması konusunda azami dikkat ve çaba sarf ediyoruz. Ürünlerimiz tamamen doğal ve katkısız olarak üretiliyor. Renklendirici, tatlandırıcı v.b hiçbir madde kullanılmadan handmade olarak üretilen ürünlerimiz değerli müşterilerimize hijyen kuralları gözetilerek sunuluyor.


Yatırım Tutarı 300,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250,000TL
Kar Marjı %20-25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kasap Burger Steakhouse Bayilik Başvurusu

0543 577 27 47Üye: Mustafa PEHLİVAN

 

 

Kasap Burger Steakhouse Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kasap Burger Steakhouse Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kasap Burger Steakhouse Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kasap Burger Steakhouse Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.