Kayseri Mutfağı Franchise

Kayseri Mutfağı Franchise Bilgileri

Kendine özgü tatları ve standartları ile kaliteli ürünlerini, hızlı ve doğru sunarak her gün kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak.

Müşteri memnuniyetinin sürekliliği için şirket standartlarında personel yetiştirmek ve eğitmek.

Ürün kalitesinden ödün vermeden firma yönetmelikleri ve prosedürleri çerçevesinde hizmet vermektir.

Şirket hakkında ayrıntılı bilgi için, başvuru yapabilirsiniz.


Yatırım Tutarı ₺600,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺4000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺600000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺600000
Kar Marjı %15
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Kayseri Mutfağı firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Kayseri'nin leziz yemeklerini tanıtmak amacıyla 1996 yılında faaliyetine başlayan Kayseri Mutfağı işinin ehli ustalarının gücü ve tecrübesi ile Kayseri lezzet geleneğinin ilk adımlarını attı.
Şu anda toplam 6 ilde 21 lezzet noktasıyla, müşterilerine Kayseri’nin en nefis yemeklerini sunuyor. Her şubede birer aşçıbaşı, dört usta ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren marka, Kayseri’nin enfes yemeklerinin özgün tatlarını koruyor, lezzeti şehrin geleneksel ruhu ile harmanlıyor.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

2020 Yiyecek & İçecek Pazarında Geleceğe Yönelik Vizyon araştırmasına göre Tüketiciler doğal, saf ve otantik olana dönmek istiyor. Organik gıda ürünlerine olan talep artıyor. Gelişmekte olan piyasalarda şehirleşme ve kadınların iş dünyasındaki yerinin gün geçtikçe artması, kolaylık ihtiyacını beraberinde getiriyor. Bu nedenle dışarıda yemek yeme alışkanlığı artıyor.
Genç ve kentsel nüfusun giderek artması, sayıları gittikçe artan AVM’ler için büyüme açısından pozitif etki oluşturacak. AVM’lerin yiyecek-içecek için ayrılan alanların artması beklenirken, buna paralel olarak sağlıklı yiyecekler sunan restorantların sayılarının gittikçe artması bekleniyor.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Kayseri Mutfağı olarak hedefimiz,kendine özgü tatlarımızı standartları ile kaliteli ürünleri, hızlı ve doğru sunarak her gün kendimizi geliştirmek, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktır. Müşteri memnuniyetinin sürekliliği için şirket standartlarında personel yetiştirmek ve eğitmek, ürün kalitesinden ödün vermeden firma yönetmelikleri ve prosedürleri çerçevesinde hizmet vermektir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%15

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Tercih eden girişimciye Anahtar teslim mağaza kurulumu yapılmaktadır. Kurulum uygulama sürecini kendisi yürütmek isteyen girişimciye mimari proje merkezden hazırlanarak verilmektedir.
Mutfak paslanmaz ve tüm ekipman parkuru en iyi şartlarda, merkezin mutfak şirketinden temin edilebilir. Ekipman Listesi franchise sözleşmesi sonrası franchisee’ye iletilmektedir.
Mantı çeşitleri, Yaprak Sarma çeşitleri ve tatlı grubu, Kayseri’deki fabrikamızdan tedarik edilecektir. Diğer ürün tedarikleri onaylı tedarikçilerden yapılmaktadır.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Kendine özgü tatları ve standartları ile kaliteli ürünlerini, hızlı ve doğru sunarak her gün kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak.
Müşteri memnuniyetinin sürekliliği için şirket standartlarında personel yetiştirmek ve eğitmek.
Ürün kalitesinden ödün vermeden firma yönetmelikleri ve prosedürleri çerçevesinde hizmet vermektir

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05374432207Üye: Franchise Company

Franchise Company
The Franchise Company, 29 yılı aşkın süredir uzman franchise danışman ekibiyle İngiltere’de hizmet vermekte olan bir Franchise Danışmanlığı firmasıdır.
İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, franchise başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Takıştır Bayilik