Kervan Börek & Cafe Bayilik

Kervan Börek & Cafe Bayilik Bilgileri

Kervan Börek, lezzetini geleneksel Türk mutfağından alan, Börek Çeşitleri ile beraber su böreği üretimine İstanbul Göztepe’de başlamıştır.

Bugün Kervan Börek, İstanbul Göztepe Bölgesi’nde yer alan tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir. Üretim kapasitesi bakımından sayılı firma olmakla unlu mamuller imalat tesisine sahiptir. Bu tesislerde, su böreği başta olmak üzere poğaça grubu, börek ve pide çeşitleri, zeytinyağlı sarma vb. farklı ürün çeşidinin üretimi gerçekleşmektedir.


 

Yatırım Tutarı 60,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 60,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 60,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 60,000 - 100,000TL
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kervan Börek & Cafe Bayilik Başvurusu

05320124592Üye: Mehmet YILMAZ

 

 

Kervan Börek & Cafe Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kervan Börek & Cafe Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kervan Börek & Cafe Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kervan Börek & Cafe Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.