Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı

Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı Bilgileri

90’lı yılların başında GW-BASIC ile siyah ekranlarda başlayan yazılım yolculuğumuz geçen zamanla birlikte keyifli ve bir o kadar da heyecanlı bir serüvene dönüşmüştür. Bu serüven boyunca tanık olduğumuz teknolojik yenilikleri takip ederek sizinle paylaşma isteğimiz gün geçtikçe heyecanımızı ve dinamizmimizi arttırmaktadır.

Keyplus olarak her biri kendi alanında uzman ve büyüyen mühendis kadromuz ile her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren, hizmetin en iyisini en uygun seçeneklerle sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Eşit oranda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın geleceğine her şeyden çok değer vermekte ve bunu felsefemiz haline getirmiş bulunmaktayız.


 

Yatırım Tutarı 500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 20TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • El Kitabı
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05524776050Üye: Pınar Avcı

 

 

Doğrulanmış Firma

Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Keyplus Yazılım Satış Ortaklığı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.