Koca Sinan Kahvecisi Franchise

Koca Sinan Kahvecisi Franchise Bilgileri

KOCA SİNAN KAHVECİSİ olarak, adının sonsuza kadar yaşatılmasına inandığımız büyük usta Mimar Sinan’dan bir diğer adıyla Koca Sinan’dan yola çıkarak başlattığımız bu serüvende markamızın adını “Koca Sinan Kahvecisi” olarak belirledik. Koca Sinan Kahvecisi olarak farkındalığımızı büyük usta “Mimar Sinan” ile ortaya koymaktan büyük gurur duyuyoruz.

Koca Sinan Kahvecisinde amacımızın sadece kahve ve içecek sunmak olmadığını bilmenizi isteriz. Koca Sinan’a geldiğiniz zaman ‘Butik Kahvecilik’ anlayışımızla, müşteri odaklı yaklaşımımız, Türk misafirperverliğini yansıtan güler yüzlü yaklaşımımız, masaya servis ve ikram kültürümüz sayesinde kısa sürede beğenilerek ağızdan ağıza tanıtım yoluyla insanların birbirine önerdiği bir marka haline gelmeyi amaçlıyoruz.

Biz şuna inanıyoruz. Kahve gerçek bir dost gibidir, Özünde insan sevgisi vardır, keyifle içilen bir fincan kahve damakta hep o tadı bırakır, kalpte de insan sevgisi…

Boşuna söylenmemiş; ‘Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır’ diye. Bizler de Koca Sinan Kahvecisi olarak diyoruz ki; “Hatırı sayılır kahveler için” bizi tercih edin…

FRANCHISE SİSTEMİMİZ

Marka Tescil Belgesine sahip olan Koca Sinan Kahvecisi, yiyecek, ­içecek sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamaktadır. Kafe sektöründe özellikle butik kafe konseptiyle ve normal kafe konsepti ile, küçük mekanlarla büyük işler çıkaran yapısıyla, sürdürülebilir inovatif ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.

Koca Sinan Kahvecisi alışılmışın dışında, kendine has tasarım anlayışı ve mimari konsepti ile dizayn edilmiş bir yapıya sahiptir. Kurumsal anlamda Büyük usta Koca Sinan’ın yapıtlarından feyz alınarak mimari tasarım uygulamaları gerçekleştirilmekte, ve büyük usta adıyla ve eserleriyle yaşatılmaktadır.

KOCA SİNAN KAHVECİSİ FRANCHISE HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Koca Sinan Kahvecisi Franchise sistemi ile şube ağını genişletme hedefinde olan henüz yeni ve güçlü bir markadır. Koca Sinan Kahvecisi “franchise”lerinin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Kafe konseptimiz mekanın metrekare ölçüsüne göre değişim göstermektedir. İç alanı asgari 30 m2​​, dış alanı ise asgari 60 m2​ ​olmalıdır. (Dış mekanın mevcut olması tercih sebebidir.)

Koca Sinan Kahvecisi, lokasyon olarak bayilik verilecek olan kentin veya caddenin en popüler noktasında olması her zaman tercih sebebidir. “Butik Kahveci” yada “Büyük Kafe” konseptiyle hizmet vermektedir. Şube açılmadan önce Koca Sinan Kahvecisi ekibinin, lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.

Koca Sinan Kahvecisi açılacak her şubenin projesinin tasarımını kendisi yürütmekte, franchise alacak olan yatırımcıya bu proje tasarımı belirli bir bedel karşılığında vererek, mekanı projeye sadık kalmak şartıyla dilerse yatırımcı inşaa edebilmekte, dilersede Koca Sinan Kahvecisi mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde yatırımcıya teslim etmektedir.

Franchise alacak olan yatırımcı, aynı zamanda çalışacak personeli (Barista, ve Servis Personeli) bulunduğu şehirdeki şahıslardan ön aşama olarak seçebilmekte, daha sonra ise Koca Sinan Kahvecisi operasyon ekibi son işe alımları bizzat yatırımcı ile birlikte son personel seçimini yapacaktır.

Koca Sinan Kahvecisi franchising sözleşmeleri 1 yıl boyunca geçerli olup, her yıl süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

Evet, sizde Koca Sinan Kahvecisi ailesine dahil olmak istiyorsanız, ailemizi sizlerle birlikte genişletip, Türkiye’nin her yerinde bu güzel ismi KOCA SİNAN KAHVECİSİ’ni beraber büyütelim istiyoruz.

Hatırı sayılır kahveler için ve hatırı sayılır bir yatırım yapmak istiyorsanız bekliyoruz.


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150.000 -250.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250.000TL
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Koca Sinan Kahvecisi Franchise Başvurusu

0 544 424 81 69Üye: Burcu NEĞİŞ

 

 

Koca Sinan Kahvecisi Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Koca Sinan Kahvecisi Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Koca Sinan Kahvecisi Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Koca Sinan Kahvecisi Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.