Kokoş Hanım Bayilik

Kokoş Hanım Bayilik Bilgileri

Misyonumuz

Bijuteri sektöründeki sıradan ve aynı işleyen mağazacılığa yeni bir bakış açısı getirmek. Kendi isteklerimizi değil müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunarak, ‘’Kokoş Hanım®’’ markasını en çok tercih edilen marka haline getirmek.

Hakkımızda

Kokoş Hanım, Türkiye’de tanınan bir marka haline geldi. Bugün, siz de bu başarılı markanın bir parçası olabilirsiniz. Kokoş Hanım bayilik fırsatları ile kendi işinizi kurabilir, markamızın sunduğu benzersiz fırsatları ve ayrıcalıkları yakalayabilirsiniz.
Kokoş Hanım, modayı yakından takip eden, güzellik ve kişisel bakım konusunda duyarlı olan herkes için tasarlanmış ürünleriyle fark yaratıyor. Takı aksesuarları, kozmetik ürünleri ve daha birçok seçenekle müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Markamızın gücü, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektörün önde gelen isimlerinden biri haline geldik.
Kokoş Hanım bayilerine %80-%150 arasında kar marjı sağlamaktadır.
Kokoş Hanım bayilik fırsatları, işletme sahiplerine rekabetçi bir piyasada işlerini büyütmeleri için gereken tüm desteği sunar. Yenilikçi iş modelimiz, size işinizi daha verimli bir şekilde yönetmeniz için gereken tüm araçları sunar. Ayrıca, geniş ürün yelpazemiz ve destekleyici eğitimlerimizle başarıya ulaşmanız için gereken her şeyi sağlıyoruz.
Kokoş Hanım ile birlikte başarılı bir iş kurmak istiyorsanız, bize katılın ve benzersiz bir fırsatla hayallerinizi gerçekleştirin. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

Ne satıyoruz?

Kokoş Hanım mağazalarında takı bijuteri grupları, çelik grupları, toka, kozmetik, tekstil, güneş gözlüğü, kol saati gibi bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır.


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 2,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250,000TL
Kar Marjı %80-150
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kokoş Hanım Bayilik Başvurusu

08502555525Üye: Korhan Karaca

 

 

Kokoş Hanım Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kokoş Hanım Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kokoş Hanım Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kokoş Hanım Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.