Korkmaz Franchise

Korkmaz Franchise Bilgileri

50 YILLIK BAŞARI YOLCULUĞU

Bugün kalitesi, yenilikçi ve şık tasarımlarıyla  kendi kategorisinde Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markalarından olan Korkmaz’ın temelleri; 1972 yılında İstanbul Mercan’da 50 m2’lik bir atölyede atıldı. İlk kurulduğunda sadece paslanmaz çelikten tabak, kase ve tepsi üretimiyle işe başladı.

Bugün ise Korkmaz Tuzla, Sarıgazi ve Kandıra’daki 3 fabrikasında pişirme ürünlerinden küçük ev aletlerine, mutfak gereçlerinden sofra ürünlerine kadar mutfağın tüm kategorilerinde Türkiye’de lider, dünyanın sayılı üretim gücüne sahip markalarından biridir.

KORKMAZ’IN MARKA YOLCULUĞU

1972 yılında kuruldu.

1988’de elektrikli ev aletleri üretimine başladı.

Türkiye’nin ilk çelik çaydanlığını üretti.

İki ayrı üretim tesisi ve 1 genel müdürlük binası ile toplam  75.000 m2  kapalı alana sahip.

Günde 7.000, ayda 150.000 adet tencere üretimi kapasitesine sahip.

Günde 5.000 adet elektrikli ev aletleri üretimi.

115 ülkeye kendi markasıyla ihracat yapmaktadır.

Ülkemizin 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik hammadde ve homojen iletimi sağlayan Thermo-Quick taban sistemini kullanan tek üretim tesisine sahip.

KORKMAZ Franchise OLMAK İÇİN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

İş Yapma Becerisine Sahip: İşinin başında duran, perakende deneyimi olan, ekip yönetmede başarılı, vizyoner, gelişime açık, başarma tutkusu yüksek bir kişiliğe sahip olmak.

Güçlü Finansal Yapı: Teminat verebilecek, mağaza için gerekli mimari dekorasyon yatırımını yapabilecek, mağaza konsepti için gerekli olan ürün gamını tedarik edebilecek, personel maaşlarını, kirasını ve her türlü mağazacılık giderlerini zamanında ve düzenli ödeyebilecek anlayışta olmak.

Doğru Lokasyon: Nüfus yoğunluğu, sosyal ve ekonomik verilerin marka ile örtüşmesi, mağaza konumunun iyi olması, mağaza yapısının belirlenen kriterle uygun olması, bulunduğu bölgede yanında yakınında Korkmaz mağazası veya satış noktası olmaması.

Doğru Yatırım Maliyeti: Mağaza dekorasyon, kiralama ve personel giderlerinin hedeflenen ciro ile doğru orantılı olması, yapılan  fizibilitenin kârlılık üretebilecek öngörüde olması.

Marka İlke ve Prensiplerine Bağlılık: Marka mimari, görsel ve hizmet standartlarına uyan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, marka bilinirliği ve güvenirliğini arttırma becerisi olan, satışlarını ve stoklarını düzgün tutan, franchising anlaşmasına sadık kalabilecek nitelikte olmak.


Korkmaz Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 400,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 400,000TL
Kar Marjı %33
Yatırım Geri Dönüşü
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

Korkmaz Hakkında Bilgiler

Sektör Ev Ofis Ürünleri
Firma Unvanı Korkmaz Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Yetkili Kişi Bülent Güngör
Kuruluş Yılı 1972
Adres Emek Mh. Ordu Cad. No:30 Sancaktepe / İstanbul
[tab-area3]

Korkmaz Franchise Başvurusu

Üye: Korkmaz Mutfak Eşyaları

 

 

Korkmaz Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Korkmaz Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Korkmaz Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Korkmaz Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.