Kral Döner Franchising

Kral Döner Franchising Bilgileri

KRAL DÖNER® kurulduğu günden itibaren her zaman kaliteyi, hizmeti ve hijyeni en üstte tutar. Deneyimli, eğitimli ve dinamik personel kadrosunun marifetli ellerinde üretilen Kral Döner gelişen bayilik ağıyla tüm Türkiye’de hizmetinizde.
Kurumsallaşma yönünde alt yapı çalışmalarını tamamlayan KRAL DÖNER® müşteri memnuniyeti oranında Türkiye’nin en iyi fast food zincirlerinden birisi olmaya adaydır.

KRAL DÖNER Olarak Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve bayilerimizle güvene dayalı huzur dolu ilişkiler kurup sürmesini sağlamaktır. Bu amaçla en lezzetli ve güvenilir ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla sunarak misafirlerimizin mutluluğunu ekonomik ve tüm aileye hitap edecek şekilde arttırmayı amaçlıyoruz.

En değerli hazinemiz üstün kalite ve hizmet inancıyla çalışan ekibimizle, ülkemizin her bölgesinde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

İştirak firmaları ile bulundukları sektörde büyümek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak,
But Döneri ülkemizde ve dünyada fast food alanında tercih edilen sağlıklı bir yiyecek haline getirmek.
Toplumun “Güvenli Gıda” tüketmesine ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmak.


Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kral Döner Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05322036116Üye: Taner Atıcı

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.