Kral Tantuni Franchising

Kral Tantuni Franchising Bilgileri

Kral Tantuni, bir Kral Group markasıdır. Hedefimiz karşılıklı güven ortamını sağlayarak ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ile ilişkimizi uzun yıllar devam ettirmektedir.

2015 yılında kurulan Kral Group, Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan ve en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan günümüze büyüyerek geldi.

Uzun yıllardır sektördeki gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile KRAL TANTUNİ’yi günümüze taşıyor.
Geçmişin lezzet ve kültürünü bugünün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren KRAL TANTUNİ , yıllardır edindiği tecrübeler ve çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren özel lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Kral Tantuni , yeni tarzda Franchise Modeli uygulayarak, yatırımcıların daha az maliyet ile daha karlı iş yerlerine sahip olmasına olanak sağlar.

-Yer Seçimi ve Bölge Koruma
-Eğitim
-Proje Desteği
-Anahtar Teslim Kuruluş Seçeneği
-Personel Desteği ve Eğitim
-Periodik Denetimler

Franchise zinciri ile birlikte hareket edebilme isteği olan, kurumsal yapı içinde çalışma arzusu taşıyan ve gerekli yatırımları yapacak finansal güce sahip olan adaylarımızı Kral Tantuni Ailemizde görmek isteriz.


 

Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 350000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 350000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 400000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kral Tantuni Franchising Başvuru Formu

(0850) 307-0877Üye: Elvan bahri Ceylan

 

 

Kral Tantuni Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kral Tantuni Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kral Tantuni Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kral Tantuni Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.