Kral Tantuni Franchising

Kral Tantuni Franchising Bilgileri

Kral Tantuni, bir Kral Group markasıdır. Hedefimiz karşılıklı güven ortamını sağlayarak ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ile ilişkimizi uzun yıllar devam ettirmektedir.

2015 yılında kurulan Kral Group, Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan ve en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan günümüze büyüyerek geldi.

Uzun yıllardır sektördeki gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile KRAL TANTUNİ’yi günümüze taşıyor.
Geçmişin lezzet ve kültürünü bugünün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren KRAL TANTUNİ , yıllardır edindiği tecrübeler ve çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren özel lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Kral Tantuni , yeni tarzda Franchise Modeli uygulayarak, yatırımcıların daha az maliyet ile daha karlı iş yerlerine sahip olmasına olanak sağlar.

-Yer Seçimi ve Bölge Koruma
-Eğitim
-Proje Desteği
-Anahtar Teslim Kuruluş Seçeneği
-Personel Desteği ve Eğitim
-Periodik Denetimler

Franchise zinciri ile birlikte hareket edebilme isteği olan, kurumsal yapı içinde çalışma arzusu taşıyan ve gerekli yatırımları yapacak finansal güce sahip olan adaylarımızı Kral Tantuni Ailemizde görmek isteriz.

Yatırım Tutarı ₺350,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺3500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺350000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺350000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺400000
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

(0850) 307-0877Üye: Elvan bahri Ceylan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik