Kültür Zeka Oyunları Franchising

Kültür Zeka Oyunları Franchising Bilgileri

Kurumumuz, Türkiye genelinde zeka oyunları toptan ve perakende satışı yapmakta ve Özel zeka oyunları atölye hizmetinde bulunmaktadır.

Hem ürün satışı (okul ve diğer kurumlar vs) yapmakta,hem de öğrencilerimize atölyede zeka oyunları eğitim hizmeti vermektedir.

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim vizyon belgesinde okullarda merkezi sınavların azaltılacağı, ders sayılarının azaltılarak; Zeka oyunları atölyeleri gibi tasarım beceri atölyelerinin açılacağı belirtilmektedir. Merkezi sınavla öğrenci alan okullara sınav puanı verilirken çocukların bu faaliyetlerdeki başarılarının da puanlamaya katılması çalışmalarının yapıldığı bir gerçektir. Bu bağlamda zeka oyunları tüm Türkiye’de popülerliğini arttırmaktadır.

HİZMET ( EĞİTİM ) SEKTÖRÜMÜZ

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi olarak Anaokulu, ilkokul ve Ortaokul yaş seviyesinde çocuklara hizmet vermekteyiz. yetkili kurumlarla işbirliği yaparak sertifikalı öğretmenlerimizle çocuklara oyunların tanıtımını yapmakta ve bu oyunları çocuklarımıza öğretip oynatmaktayız. Özellikle çok sınıflı ve fiziki altyapının yetersiz olduğu okulların öğrencilerine Özel zeka oyunları atölyesi olarak hizmet vermekteyiz. İddialı olan öğrencilerimize federasyon aracılığı ile sporcu lisansı çıkartılarak il ve iller arası turnuvalara katılımın sağlanmasına destek olmaktayız

ÜRÜN SATIŞ SEKTÖRÜMÜZ

Milli eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel okullar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kreş ve Çocuk kulüpleri, Diyanet İşlerine bağlı çocuk kurslarına zeka oyunları atölyesi sınıflarının altyapısını kuran firmamız, Türkiye çapında illere ve ilçelere bayilik vermeye başlamıştır.

Ortalama iş kurma Maliyeti:

Nüfusu 100 bin’e kadar olan il ve ilçelerde 60.000 TL’ye kadar
Nüfusu 200 bin’e kadar olan il ve ilçelerde 70.000 TL’ye kadar
Nüfusu 300 bin’e kadar olan il ve ilçelerde 80.000 TL’ye kadar
Nüfusu 400 bin’e kadar olan il ve ilçelerde 90.000 TL’ye kadar
Nüfusu 500 bin’e kadar olan il ve ilçelerde 99.000 TL’ye kadar

Doğru adımları attığınızda ve doğru bir lokasyonda işe başladığınız taktirde 3-6 ayda yatırımını amorti edebilecek bir iştir.


Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 700TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 70000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 60000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 70000TL
Kar Marjı %90
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Kültür Zeka Oyunları firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Sektörümüz 2 alana hitap etmektedir. Birincisi zeka oyunları "Satış" alanı diğeri ise atölye ortamımızda "Hizmet" alanıdır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Günümüzde bayilik franchising alan firmaların maddi geri dönüşü uzun zaman almaktadır. Sektörümüz yatırımcı için maddi geri dönüş hızı en fazla olan alan ve formattadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Yatırımcılar genellikle bir alanda faaliyet göstermektedir. Firmamızın yatırımları hem hizmet hem de satışı kapsamaktadır. Bu durum ise karlılığı arttırmakta ve yatırım geri dönüşünü hızlı gerçekleştirmektedir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Karlılığımız ürün satışında %30 ları , hizmet alanında ise %90 oranını bulmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişimciye reklam, pazarlama, ar-ge, eğitim ve tüm altyapı konularında yardımcı olmaktayız.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Rakiplerimiz ya satış ya da hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Biz iki alanda da faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca sektörü çok iyi tanımakta ve piyasada en etkili ve verimli şekilde çalışmaktayız.

Kültür Zeka Oyunları Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05054477777Üye: Burak ALTINSOY

 

 

Doğrulanmış Firma

Kültür Zeka Oyunları Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Kültür Zeka Oyunları Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Kültür Zeka Oyunları Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Kültür Zeka Oyunları Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.