Küresel Yazılım Bayilik

Küresel Yazılım Bayilik Bilgileri

Küresel Bilişim IT teknolojileri konusunda ve yeni proje ve yöntemler ortaya koyarak yeni ürünler geliştirme, istihdam sağlama, bilgi ve deneyimlerini nihai ürün ve hizmet olarak ekonomiye kazandırma konularında kaliteli bir şekilde ar-ge faaliyetlerine sürdürmektedir.

Güçlü sermaye yapısıyla Yazılım Üretimi; Donanım, Server, Network, İletişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri Danışmanlığı Hizmetleri’ni vermektedir.

Şirketimiz ISO 9001-2008 TSE Kalite Güvencesi Disiplininde kalıcı hizmetler sunmaktadır.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0 850 495 06 24Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

Küresel Yazılım Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Küresel Yazılım Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Küresel Yazılım Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Küresel Yazılım Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.