Küresel Yazılım Bayilik

Küresel Yazılım Bayilik Bilgileri

Küresel Bilişim IT teknolojileri konusunda ve yeni proje ve yöntemler ortaya koyarak yeni ürünler geliştirme, istihdam sağlama, bilgi ve deneyimlerini nihai ürün ve hizmet olarak ekonomiye kazandırma konularında kaliteli bir şekilde ar-ge faaliyetlerine sürdürmektedir.

Güçlü sermaye yapısıyla Yazılım Üretimi; Donanım, Server, Network, İletişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri Danışmanlığı Hizmetleri’ni vermektedir.

Şirketimiz ISO 9001-2008 TSE Kalite Güvencesi Disiplininde kalıcı hizmetler sunmaktadır.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 850 495 06 24Üye: Kobi Vadisi

 

 

Küresel Yazılım Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Küresel Yazılım Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Küresel Yazılım Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Küresel Yazılım Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.