Labotti Home Design Franchise

Labotti Home Design Franchise Bilgileri

Türkiye genelinde ve yurt dışında Labotti Home markasıyla franchise veren şirketimiz, iç mekan tasarımlarını seçkin ve estetik bir tarzla yeniden yorumlamaktadır.

Labotti Home, ürettiği mutfak, yatak odası, salon, yemek odası ve bahçe mobilyalarında kendine has çizgisiyle çözümler sunarken, şömine, beyaz eşya, küçük mutfak aletleri, pişirme ürünleri, ev aksesuarları ve yemek takımlarında da dünya markalarını sizlerle buluşturmaktadır.
Labotti Home, 15 yıllık iç mimarlık, mobilya ve ev aksesuarları deneyimiyle iş birliği yaptığı franchise mağazalarına kurulum sürecinde baştan sona tüm konularda destek vermektedir. Reklam ve tanıtım, doğru lokasyonun ve mağazanın seçilmesi, mağaza dekorasyonunun projelendirilmesi ve uygulanması, personel tedariği, personel eğitimi, ürün tedariği ve mağaza yerleştirme sağlanan başlıca desteklerdir.

Ayrıca Labotti Home, bayilerine stok takibi, satış hareketleri, muhasebe kayıtları ve müşteri ilişkileri yönetimini kolaylıkla takip edebilmeleri için özel bir FYS yazılımı (Franchise Yönetim Sistemi) temin etmektedir.

Labotti Home markasının sağladığı avantajlar bir yana Türkiye’de ve dünyada mobilya ve dekorasyon sektörü giderek büyümekte, müşteri talepleri de artmaktadır. Yeni evlenenlerin ve evini değiştirenlerin ihtiyaçları, artan inşaat projeleri, tüketicilerin tasarım ürünlerine karşı artan ilgisi ve ev dekorasyon sektörünün 10 milyar dolar üzerindeki hacmi Labotti Home’dan franchise almayı girişimciler için daha da avantajlı hale getiriyor.
Siz de elit ve sıra dışı bir marka olan Labotti Home bayisi olmayı ve yatırımını bu yönde yapmayı düşünen bir girişimciyseniz, şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.


Labotti Home Design Tanıtım Filmi

YouTube video player


 

Yatırım Tutarı 1,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1,800,000TL
Kar Marjı %50-60
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Labotti Home Design Franchise Başvurusu

0212 924 39 03Üye: Franchise Departmanı

 

 

Labotti Home Design Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Labotti Home Design Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Labotti Home Design Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Labotti Home Design Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.