Legea Spor Malzemeleri Bayilik

Legea Spor Malzemeleri Bayilik Bilgileri

İtalyan Markası olan LEGEA markasının Türkiye’deki tek resmi kurumudur. LEGEA markasının yayılmasını sağlamaktır. Ünlü İtalyan markası olan LEGEA markasının Türkiye Satış ve Pazarlama yetkisini Baştürk Spor Malzemeleri Tic.San.LTD.ŞTİ olarak 2016 yılı itibari ile devralan firmamız italyan kalitesini ve modasını sizlere sunmaktadır. Şirketimiz kurumsal yapıya bu yıl itibari ile geçmiş olmasına rağmen sahip olduğu pazar payı günden güne artmaktadır.

Türkiye pazarından Baştürk Spor Malzemeleri Tic.San.LTD.ŞTİ olarak her şehire Baştürk Spor olarak satış temcilcilikleri verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 60,000TL
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0266 244 2002Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Legea Spor Malzemeleri Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Legea Spor Malzemeleri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Legea Spor Malzemeleri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Legea Spor Malzemeleri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

  Detaylı bilgi için tıklayın.