Lokma Star Franchise

Lokma Star Franchise Bilgileri

Müdavimleriniz lezzetin tadını çıkarırken siz de kazancınızın tadını çıkarın. Bu lezzete şimdi ortak olun!

NEDEN LOKMA STAR BAYİSİ OLMALISINIZ?

MUHTEŞEM LEZZET
Lokma lezzeti tüm Türkiye’yi sardı! Birçok alternatifin arasından sıyrılan başarılı bir markanın ortağı olarak, harika lezzetler sunan başarılı bir girişimci olun. İşinizi riske atmayın!

ULUSLARARASI KALİTE STANDARDI
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile Kalite standartlarına önem veren kurumsal bir markayız. Lezzetimizden ve güvenimizden asla taviz vermeyiz.

KAZANÇLI YATIRIM
Yatırımcılarımız ve girişimcilerimiz için en kârlı formüllerle geliştirdiğimiz sistemimizle hemen tanışın.
Emeğinizin karşılığını fazlasıyla alın ve kazanmaya bugünden başlayın.

ÖDÜLLÜ MARKA
Konsept ve içeriğimiz ile Türkiye’nin en sevilen markası olmak için çalışıyoruz. Bu gayretimizin karşılığı olarak Ulusal Franchise Ödülleri 2019 Yeni Nesil Lokma Kategorisinde aday marka olduk.

Harika bir işin sahibi olmak istiyorsanız, kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsanız büyüyen ailemize siz de katılın.

AYLIK KAZANÇ GARANTİSİ İle franchise fırsatını kaçırmayın. Hemen işinizi kurun.


 

Yatırım Tutarı 80,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 80000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100000TL
Kar Marjı %400
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Lokma Star firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yeni nesil Lokma, şu an için en kârlı yatırım, en doğru girişim modeli oldu. Bilinen şerbetli lokma lezzeti, modernize edilip harika bir ürün çıkarıldı ortaya. Bunun sonucu olarak da hem müşteri memnuniyeti ve devamlılığı yaratıldı hem de yatırımcı ve girişimciler açısından çok kârlı bir iş modeli oldu.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yatırım bir trend işidir. Günün koşullarında talep nerede toplanıyorsa yatırımcılar bu talebi göz ardı edemez, etmemeli. Fırsatlar kendi zamanını kendisi yaratır! Geç kalmayıp yatırımını bu alanlarla da değerlendiren yatırımcılar çok daha büyük ve hızlı kazançlar elde ediyorlar. Bu yüzden yeni nesil lokma her anlamda fırsat sunma zamanını kendisi yaratmıştır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Talebin toplandığı alanlar, ister istemez bir çok alternatifi de beraberinde doğurur. Alternatif üretenlerin bir çoğu kendi bilgi ve tecrübesiyle sektöre adım atmakta. İş doğru olduğu için yanlış markalar şu an için gözle görülecek düzeyde değiller ama zaman geçtikçe ve talep yoğunluğu oturdukça marka imajı ve kurumsallık ön plana çıkacak ve müşteriler o alanlarda müdavim olarak kalacaklar. Bu sebeple LOKMA STAR markası sektör profesyonelleri ve akademisyenler tarafından oluşturuldu. Marka konusuna çok önem verildi. Çünkü bu sektörde markamızın, kalıcı bir değer olarak varlığını başarılı bir şekilde sürdürmesini istiyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Saf kâr hesabıyla bakıldığında kârlı bir düzeydeyiz. Fakat hizmet müesseselerinde kâr görecelidir. Hizmet ve ürün kalitenizi düşürüp kârlılığınızı artırdığınızı sanarken müşteri kaybı yaşarsınız ve işletmeyi kapatmak zorunda kalırsınız. Bu yüzden harika kârlar elde ederken işletmecinin ve marka sahiplerinin de devamlı pazarlama, sosyal sorumluluk ve marka imajına ayrıca kazançlarından devamlı olarak yatırım yapmaları gerekir. Bir döngüdür; Çok kazanç çok yatırım, çok kâr çok çalışma.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişimcimiz muhteşem lezzetteki çikolataları nerden alacağını düşünmeyecek, marka algısının müşterileri üzerinde nasıl bir etki yaratacak şekilde oluşturulması gerektiğini düşünmeyecek, malzeme ve tefrişatın en uygununu ve en sağlamını nereden bulurum, müşterilere hizmet verirken nelere dikkat etmem gerekir, sipariş sistemi nasıl kurulur, elemanları nasıl eğitirim, ustayı nerden bulurum, en doğru lokasyon benim için neresidir... gibi konuları düşünmemesini sağlamak için kurduk LOKMA STAR'ı.

Girişimcimiz sadece verdiğimiz eğitimlerin uygulamacısı olarak işletmesini yönetecek ve müşterilerine güleryüzle kaliteli ve tertemiz hizmet verecek. Onlardan tüm beklentimiz bu!

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Öncelikle kurumsallığımızla ve disiplinimizle ön plandayız. Bunun doğal sonucu olarak da en kaliteli çikolata ve kremalar, en harika hamur kıvamı, en güzel sunum, yüksek marka imajı ve tabiatıyla güven! Sattığımızın sadece bir lokma olmadığının bilincindeyiz. İnsanlar bu yoğunlukta heryerde lokma yiyebilir. Ama insanlar iyi hissettikleri, güven duydukları markaların müdavimi olurlar. Kendilerine değer verildiğini hissettikleri yerde vakit geçirirler. Bizler de öyle yapmıyor muyuz? Bu sebeple yeni nesil lokmanın yıldızı LOKMA STAR! Türkiye'nin en sevilen markası olmak için çalışıyoruz.

ve yine bu sebeple Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001 ve ISO 22000 HACCP) sertifikalarımız alarak tüm şubelerimize adapte ediyoruz. Bunun haricinde gayretlerimizin bir sonucu olarak ULUSAL MARKALAR FRANCHISE ÖDÜLLERİ 2019 için de aday marka olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Lokma Star Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05322216136Üye: Tacettin Kaleli

 

 

Doğrulanmış Firma

Lokma Star Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Lokma Star Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Lokma Star Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Lokma Star Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.