M-PRO Cam Filmleri Bayilik

M-PRO Cam Filmleri Bayilik Bilgileri

Japon teknolojisi profesyonel araç ve mimari yapı cam filmleri, şimdi Türkiye’de.

M-PRO, %100 japon teknolojisi ile üretilen araç cam filmleri, güvenlik koruma filmleri ve boya koruma filmleri ürün grubunda dünya çapında bir liderdir. En kaliteli ürünleri üreterek, en yüksek kalitede dayanıklılık sağlayacak sistemler ile üretim bandından dünya genelindeki birçok ülkede yer almaktadır.

M-PRO, yüksek performanslı otomotiv, mimari ve boya koruma film teknolojileri tasarlama, üretme ve dağıtma sektörüne öncülük etmektedir. M-PRO’nun tescilli yazılım ve malzemelerini kullanarak profesyonel tasarım ekibimiz, geniş bir yelpazedeki marka ve modellerin taleplerini karşılayan, cam ve kaporta boya korumasında en üst seviyeye ulaşan ürünler geliştirir. Dünya genelinde bugüne dek; 50.000’den fazla araca uygulama sağlanarak müşteri hizmetleri ve teknik destek sağlama konusunda müşteri memnuniyetini en üst safhada sağlamaktadır.

Nano teknoloji ve kızılötesi (infrared) teknoloji ürünler üreterek, rakiplerinden her zaman bir adım daha önde olmayı başarmıştır.

Neden M-Pro Cam Filmleri?

 • Yüksek kaliteye sahip ürün grupları üretmektedir.
 • M-PRO; SGS, TUV, SIRIM ve benzeri gibi çok saygın belgelendirme kuruluşları tarafından sıkı bir laboratuar testinden geçmiştir.
 • M-PRO; camın kullanım süresince, renk ve ısı reddi istikrarı sağlayan olağanüstü kaliteli filmler üretir.
 • Ar-Ge departmanı; cam filmi üzerinde üretimin farklı aşamalarında QC muayene’de gerçekleştirmek için çeşitli test aletleri ve deneyimli uzmanları ile donatılmıştır, ayrıca profesyonel spektrum analizörü doğru ışık iletimi, UV reddi ve IR reddetme oranlarını ölçmek için kullanılır. Müşterilerimize spesifikasyonlar ve spektrum diyagramları hakkında detaylı analitik raporlar verilebilir.

M-Pro Bayilik Şartları

Profesyonel araç ve mimari yapı cam film üretici Türkiye ve orta doğu ülkeleri yetkili distribütörlüğü olarak, bulunduğunuz şehirde ister uygulama merkezi açma isterseniz ürün satışı yapma yetkisi veriyoruz. Düşük yatırım bedeli ile, karlılık sağlamak için bize ortak olabilirsiniz.


M-PRO Cam Filmleri Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10.000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Eğitim Desteği
 • El Kitabı

[tab-area2]
[tab-area3]

M-PRO Cam Filmleri Bayilik Başvuru Formu

08505323742Üye: Carismax Oto

 

 

M-PRO Cam Filmleri Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; M-PRO Cam Filmleri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

M-PRO Cam Filmleri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

M-PRO Cam Filmleri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.