Madam Teresa Franchising

Madam Teresa Franchising Bilgileri

Madam Teresa 20 Yıldır süregelen ticaret hayatımızda Ev Dekorasyon, Tekstil, Züccaciye, Hediyelik ve Kahve Sunumları hizmeti vermeyi hedefleyerek açtığımız konsept mağazamızda kurumsal yapıda ilerlemeyi hedefleyen bir anlayışla kurulmuştur. Bu süreçte hem kendi üretimimiz olan ürünlerle hem de tedarikçilerimizle birlikte ekonomik maliyetlerle iş yeri sahibi olmak isteyenlere bir fırsat olmuştur. Yüksek kar marjı sayesinde doğru bir yatırım haline getirdiğimiz mağazalarımızı anahtar teslim kurulum paketlerimizle kısa bir sürede kurulumunu yapabilmekteyiz.

Sahibi olduğumuz markamız için bizlere inanan, güvenen, katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza, Madam Teresa adına teşekkürlerimizi sunarız. Genlerimizde bulunan girişimci ruh, yenilikçi donanım ve uygulama kabiliyetlerimizle her alanda büyük avantajlara sahibiz. Bu avantajları geleceğe dönük olarak en verimli şekilde kullanabilmek için organizasyonumuzu, yetenek havuzumuzu, altyapı ve sistem yatırımlarımızı doğru planlamalarla daha da geliştireceğiz.


Madam Teresa Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 1,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1,500,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 1,500,000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi

[tab-area2]
[tab-area3]

Madam Teresa Franchising Başvurusu

0850 304 80 80Üye: seda barlak

 

 

Madam Teresa Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Madam Teresa Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Madam Teresa Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Madam Teresa Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.