marketsiparişim Bayilik

marketsiparişim Bayilik Bilgileri

Firmamız Adana’da 3 ortak tarafından kurulan bir e-ticaret şirketidir. Yazılım IOS ve android olarak kullanılıma hazırdır. 2018 Şubat atında tüm test çalışmaları başarı ile tamamlanmıştır. Test aşamasında program üzerinden 1,5 aylık süreçte 3000 adet sipariş alınmıştır. Şirket kurma aşamasında hedefimiz tüm Türkiyeye bayilik vererek yayılmayı esas almış olmamızdan dolayı bayilik sistemini başlatıyoruz.

Yatırımcının potansiyeline göre illere verilecek bayilik sayısı belirlenecektir. Pazarlama yeteneği olan ve azmi olan girişimciler 6 aylık süreç içerisinde bölgelerinde ciddi bir potansiyel yakalayabilirler.


 

Yatırım Tutarı 2,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

marketsiparişim Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05304017983Üye: Hülya Ağçam Beklevik

 

 

Doğrulanmış Firma

marketsiparişim Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

marketsiparişim Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; marketsiparişim Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

marketsiparişim Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.