Marmara Express Dağıtım Bayilik

Marmara Express Dağıtım Bayilik Bilgileri

BU BİR FIRSAT!!!

Ülke genelinde kendi işini kurmak isteyip imkanı olmayanlara kendi işini kurma fırsatı! Ülkenin ilk kurulan kurye/dağıtım şirketlerinden; Marmara Express Dağıtım, İSİM HAKKI BEDELİ OLMADAN yurt geneline bayilikler veriyor! Eğitim, (pazarlama, satış, kurye, dağıtım vs vs) ekipman, her şey veriliyor.

İş öğretiliyor, personel veriliyor. Size sadece işinizi yönetmek kalıyor. İsim hakkı bedeli vb bedel yok. Sadece gerekli ekipmanların, kurulum vb bedelini ödüyorsunuz, o da çok düşük.

ön başvuru formu doldurabilirsiniz.


Marmara Express Dağıtım Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺30000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Marmara Express Dağıtım firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yatırım penceresinden bakıldığında, Kurye Toplu Dağıtım sektörünü diğer sektörlerden ayıran en önemli detay şudur ki; bu sektörde en alt branştan başlayarak, sırası ile çalıştığı mevkide yükselmek yani bütün aşamalardan çalışarak geçmek, yatırım yapmanın olmazsa olmazıdır. Bu sektördeki her bir firma, sektörün ismi bilinen bilinmeyen tüm firmalarının sahipleri/kurucuları mutlaka daha önce başka bir firmada bütün branşlarda başarı göstererek çalışmışlardır. Bu aşamalardan geçmeden bir kurye dağıtım firması kurmak ve yönetmek mümkün değildir. Bu nedenden dolayı da Türkiye'de her sektörde binlerce firma var iken, kurye dağıtım sektöründe ki firma sayısı irili ufaklı olanları da dahil ederek belirtiyorum ki, 100'ü geçmez. Bu 100 firmanında içinde işini doğru ve layıkı ile yapan firma sayısı 10 civarındadır.

Kısacası bu sektöre yatırım yapmadan önce en alt aşamalardan çalışarak geçmemiş bir kişinin, bir defa daha düşünmesi gerekir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

İşimiz doğru yapıldığında çok keyifli, kar marjı da yüksek denilebilir. Ticarette yükselmek için girilebilecek sektörlerin belki de başında gelen bir sektördür bu sektör.
Hizmet sektöründe mal alma satma vb gibi maliyetler yok, böyle bir sermayeye gerek de yok. Firmalara hizmet satıyorsunuz. Hizmet verdiğiniz firmaları ne kadar mutlu ediyorsanız o kadar büyüyebilirsiniz. Yatırım kısmına gelecek olursak, sağlıklı adımlarla büyüme hedefi olan bir firmanın bayiliği alınarak yatırım yapılabilir, ancak bu sektörde bir hata pek çok şeyi götürebilir. Hizmet sektörü aslen böyle bir sektördür.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Sektörün ilk kurulan firmalarından biriyiz.
21 yıllık tertemiz bir geçmişimiz var.
Sektöre o kadar çok yenilik getirdik ki, pek çok firmada bu yeniliklere ayak uydurmak durumunda kalıyor.
Sahip olduğumuz potansiyel kesinlikle değerlendirmek için ideal.
Bayilik vereceğimiz girişimcilere; A'dan Z'ye gerekli olan herşeyi sağlıyoruz, sadece kurulum ve ekipman vs maliyetinin karşılığında girişimcilere adeta bir firma kuruyoruz o firmada işveren konumuna getiriyoruz. O firmanın iş yapması için gerekli olan herşeyi konunun uzmanları ile ayrı ayrı veriyoruz.
Daha pek çok avantajımız var, bunları girişimci ile yapacağımız görüşmelerde aktarıyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Aynı sayıda dağıtım yapan veya aynı ciroya sahip olan 2 farklı şubenin veya bayinin kar oranları farklılık gösterebilir, bunun başlıca sebepleri dağıtım yapılırken geçirilecek her bir ekstra zaman o işten yapılacak karı etkiler, bir başka deyişle bölge ne kadar kırsal ise kar o kadar düşer, bunu bazı firmalar bölgeye göre ayrı fiyatlandırma yaparak aşma yoluna girse de, biz böyle bir uygulamaya girmiyoruz. Ancak genel anlamda kar marşı %60'dan aşağı değildir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

A'dan Z'ye her konuda!

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Ne İstanbul'da ne de Türkiye'de rakibimiz olarak gördüğümüz herhangi bir firma yok. Kulağa iddialı bir cümle gibi gelebilir ama az araştırılırsa bunun sadece bir laf söz olmadığını herkes görebilir..:)

Marmara Express Dağıtım Bayilik Başvuru Formu

02124425197Üye: Enes Başaran

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik