Mavi Jeans Bayilik

Mavi Jeans Bayilik Bilgileri

Mavi Jeans Bayilik talebiniz ile ilgili lütfen: 0850 288 62 84 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

İlk mağazasını 1991 yılında İstanbul’da açan şirket, 5 yıl geçmemişti ki daha Türkiye pazarında liderliğe yükseldi. Bununla yetinmeyip dünyaya açılan ilk Türk giyim firmalarından biri oldu. Şu anda 50’den fazla ülkede ve binlerce noktada hizmet veriyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmaktır. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “Perfect Fit” Mavi için, bir jeans’in kişinin hayat tarzımı birebir yansıtıması, kalite beklentini eksiksiz karşılaması ve giyim tarzı ve üzerine tam uyması anlamındadır.

“Ürünü markaya tasarım taşır” anlayışını benimseyerek; çok-kültürlü bir tasarım ekibi yaratan Mavi, bugün dünyanın dört bir yanından tasarımcı ve danışmanlarla işbirliği yapıyor. Dünyanın en iyi jeans tasarımcısı olarak bilinen Adriano Goldschmied, mükemmel kalıpların kraliçesi Venucia de Russi ve ilk defa bir blue jeans markası için koleksiyon hazırlayan Rıfat Özbek ve ilk kez bir Türk markası için tasarım yapan Hüseyin Çağlayan Mavi’yle buluşan önemli isimler arasında yer alıyor.

Neden mavi jeans bayiliği almalıyım?

Mavi bugün : 747 Milyon TL’lik bir şirket (50 ülkede 326 shop, 5000’e yakın noktada)

Yıllık büyüme oranı: %30

Koleksiyon yapısı: %50 jean; %50 non-denim

Müşteri dağılımı: %50 kadın, %50 erkek

Kartuş kart üyesi: 4 milyon kişi

Çalışan sayısı: 2.250+

Yıllık Jeans Adedi: 7 milyon +

 • Yabancı markaların hakim olduğu blue jean sektöründe Türkçe ismi kullanma cesaretini gösteren ilk marka oldu.
 • Türkiye’de şirketler genellikle yurt dışına komşu ülkelerle açılmaya başlarken Mavi tam tersini yaparak jean’in ana vatanı ABD’den işe başladı.
 • 90’ların ortasına kadar blue jean pazarında hakim olan “unisex” yaklaşımını değiştirdi. ABD’deki genç kız hareketini ilk fark eden markalardan biri oldu.
 • Nazar boncuğu ve yemeni gibi Akdenizli kültürün sembolleri Mavi ürünleriyle birlikte dünyaya açıldı.
 • Jean sektöründe “Premium” kategorisinin dünyadaki öncülerinden biri haline geldi.
 • Dünyada organik denim tasarlayan ve üreten markaların başında geldi.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Mavi Jeans” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0850 288 6284Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Mavi Jeans Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mavi Jeans Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Mavi Jeans Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Mavi Jeans Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.