Mavi Jeans Bayilik

İlk mağazasını 1991 yılında İstanbul’da açan şirket, 5 yıl geçmemişti ki daha Türkiye pazarında liderliğe yükseldi. Bununla yetinmeyip dünyaya açılan ilk Türk giyim firmalarından biri oldu. Şu anda 50’den fazla ülkede ve binlerce noktada hizmet veriyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmaktır. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “Perfect Fit” Mavi için, bir jeans’in kişinin hayat tarzımı birebir yansıtıması, kalite beklentini eksiksiz karşılaması ve giyim tarzı ve üzerine tam uyması anlamındadır.

“Ürünü markaya tasarım taşır” anlayışını benimseyerek; çok-kültürlü bir tasarım ekibi yaratan Mavi, bugün dünyanın dört bir yanından tasarımcı ve danışmanlarla işbirliği yapıyor. Dünyanın en iyi jeans tasarımcısı olarak bilinen Adriano Goldschmied, mükemmel kalıpların kraliçesi Venucia de Russi ve ilk defa bir blue jeans markası için koleksiyon hazırlayan Rıfat Özbek ve ilk kez bir Türk markası için tasarım yapan Hüseyin Çağlayan Mavi’yle buluşan önemli isimler arasında yer alıyor.

Neden mavi jeans bayiliği almalıyım?

Mavi bugün : 747 Milyon TL’lik bir şirket (50 ülkede 326 shop, 5000’e yakın noktada)

Yıllık büyüme oranı: %30

Koleksiyon yapısı: %50 jean; %50 non-denim

Müşteri dağılımı: %50 kadın, %50 erkek

Kartuş kart üyesi: 4 milyon kişi

Çalışan sayısı: 2.250+

Yıllık Jeans Adedi: 7 milyon +

 • Yabancı markaların hakim olduğu blue jean sektöründe Türkçe ismi kullanma cesaretini gösteren ilk marka oldu.
 • Türkiye’de şirketler genellikle yurt dışına komşu ülkelerle açılmaya başlarken Mavi tam tersini yaparak jean’in ana vatanı ABD’den işe başladı.
 • 90’ların ortasına kadar blue jean pazarında hakim olan “unisex” yaklaşımını değiştirdi. ABD’deki genç kız hareketini ilk fark eden markalardan biri oldu.
 • Nazar boncuğu ve yemeni gibi Akdenizli kültürün sembolleri Mavi ürünleriyle birlikte dünyaya açıldı.
 • Jean sektöründe “Premium” kategorisinin dünyadaki öncülerinden biri haline geldi.
 • Dünyada organik denim tasarlayan ve üreten markaların başında geldi.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Mavi Jeans” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺0
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0850 288 6284Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik