Meal Box Franchising

Meal Box Franchising Bilgileri

Meal Box, Türkiye’nin ilk ve tek taze, sağlıklı ve lezzetli yemeklerini özel bir sunumla müşterisine sunan “Gurme Türk Yemekleri” zinciridir. Meal Box Türk Yemekleri Bayilik ve Bayilik Şartları Türkiye’nin İlk ve Tek Gurme Ev Yemekleri Zincirine Katılın! Sağlıklı, taze ve lezzetli ev yemeğini hızlı ve sıcak bir şekilde sunan, Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, bir yıl gibi kısa bir sürede 31 franchise şube açarak büyük bir başarıya imza attı. Kendi sektörünü yaratan Meal Box, cazip franchising koşulları ile daha da büyümeyi hedefliyor. Siz de yemek pişirmeden kolay franchising koşulları ile yeni bir işin girişimcisi olun!

Taze ve lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin tek gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, franchising ile yeni şubeler açıyor, İstanbul’un her yerinde hizmet vermeyi hedefliyor. Ankara, İzmir, Bursa şubeleri için görüşmelerine devam ediyor. Türk mutfağını sevenlerin yoğun ilgisi ve talebi sonucu hızla büyüyen Meal Box, kısa bir sürede şube sayısını otuz bire (31) çıkartarak büyümesini sürdürüyor. Haziran 2014′te Ataşehir’de ilk şubesini açan Meal Box, çok hızlı bir büyümeyle sadece paket servis yapan 31 şube açtı. Bugün itibariyle Acıbadem’den Tuzla’ya; Beşiktaş’tan Ümraniye’ye tamamı İstanbul’da olan toplamda 31 şubeden moto-kurye ekibi ile evlere ve ofislere Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ulaştırıyor. Bir Meal Box şubesinde sevkiyat personeli dahil toplam dört kişi çalışıyor. Siparişler www.MealBox.com.tr, 444 94 34 numaralı çağrı merkezi numarasından ve mobil uygulamalardan veriliyor. Tüm Anadolu’dan ve İstanbul’un çok farklı semtlerindeki tüketicilerden, Meal Box’ın açılması yönünde alınan talepler sonucu franchising sistemi ile büyümeye karar verdiklerini belirten Genel Müdür Murat Demirhan şunları söylüyor: ‘Meal Box fikri sağlıklı beslenmeye önem veren, fast food yemeklerden uzak durmaya çalışan ancak ofiste veya evinde taze, sağlıklı ve lezzetli gurme yemeklerine ulaşamayan insanlar üzerinden doğdu. Bu fikri geliştirmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için franchising sistemiyle büyüyoruz. Önümüzdeki üç ay içerisinde 10 yeni şube daha açacağız.

Tüm konseptler için franchising giriş bedeli KDV Dahil 20.000 USD’dir. Adayların kendi bölgelerinde planı yapılarak Lokal Pazarlaması için KDV Dahil 20.000 TL’lik bütçelerinin olması gerekmektedir. Aylık cirodan %3 Reklam Katkı Payı alınacaktır. Tüm adayların 50.000 TL’lik Teminat Mektubunun olması gerekmektedir. Meal Box’ta yer alan 3 konseptinde maliyetleri aşağıdaki şekildedir: Delivery konsept şube kurulum ve demirbaşları 65.000 + KDV’dir. Express konsept şube kurulum ve demirbaşları 155.000 + KDV’dir. Restoran açılma maliyeti m2 başına 3000 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Bayi brüt karlılığı % 40 olarak belirlenmiştir.


 

Yatırım Tutarı 20,000TL
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  216 324 81 37Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.