Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising

Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising Bilgileri

Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Öğretim Kurumu 10. yılımıza yaklaştığımız bu dönemde kaliteli eğitimimiz ile ülkemizin çeşitli bölgelerinde hizmet etmekteyiz. Özel öğretim kurslarımız ve kolejlerimiz ile birçok başarıya imza atan gelecek neslin gençlerini yetiştirmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Kurs merkezlerimiz ve kolejimiz birbirinden kıymetli idare ve öğretmen kadrosuyla gerçek eğitimin adresi olmuştur.

Geleceğe başarılı bilim insanları ve ülkesine büyük hizmetler yapacak gençleri yetiştirmek ve bulunduğumuz bölgelerdeki velilerimiz ile aile gibi sıcak ve güven dolu bir eğitim yuvası oluşturmak olan temel amacımızı gerçekleştirdik.

Sizler de bu büyük aileye katılıp bizim ile çözüm ortaklığı oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising Başvurusu

  05349896033Üye: Mehmet Sebah Yiğit

   

   

  Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Mehmet Yiğit Fen Bilimleri Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.