MeppiBrows Franchise

MeppiBrows Franchise Bilgileri

MeppiBrows Güzellik Salonu, MeppiShine Kozmetik ürünleri ve T.C MEB Özel Meryem Teke Akademi Estetisyenlik ve Güzellik Kursu
Kurusucu’yum. 1992 Eylül doğumlu, muhasebe Mezunuyum.

Fakat çok aktif ve girişken olduğum için Muhasebe mesleği yapmak istememem sebebi ile sevdiğim işi yapmak için tesadüfen kaşımın dökülmesi sonucu Özel eğitim alarak Kıl Tekniği MİCROPİGMENTASYON işlemini öğrenip güzellik sektörüne 5 sene önce adım attım Ankara da eğitimlerimi tamamlayıp Antalya da salonumu açtım . Çok Hızlı ve kısa sürede çok çalışarak salonumu ve ekibimi büyüttüm .

Sonrasında eğitim taleplerinin artması ile Milli Eğitim Bakanlığına başvuru yapıp Resmi olarak Akademi ruhsatı aldım . Bu güne kadar 570 öğrenci yetiştirdim . Şuan Antalya salonda 14 kişilik harika bir ekip ile çalışıyoruz. Öğrencilerim için Masterclass programı düzenleyip eş zamanlı 250 öğrenci ile mükemmel bir eğitim programladım. Sonrasından eğitim taleplerinin arttığı gibi Franchise başvuruları almaya başladım. Bayim olmak isteyen mesleğe benim markamla güvenle adım atmak isteyenler sayesinde altyapımı ve gerekli donanımı sağladıktan sonra FRANCHİSE Sistemini başlattım. Şuan 5 farklı ilde MeppiBrows ismini gururla temsil eden şube sahiplerimiz var . Düşük sermaye yüksek kazanç için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Girişimcide aranan Özellikler: İletişim kurma becerisi, Azimli olmak,planlama yeteneği, özgüven, zaman yönetimi, ileri görüşlülük ve cesur olmak.

Tüm eğitimler Franchise alana tarafımızdan verilip donanımlı hale getirilir en önemli unsur minimum 150 m2 salon ve MeppiBrows tabelasının salon iç ve dış mekanda bulunmasıdır.
Sermayeniz var fakat paranızı nasıl katlayacağınızı bilmiyorsanız düşük sermaye yüksek kazanç elde edebileceğiniz, bir butik yada cafe maliyetlerinin çok arttığı bu dönemde geri dönüşü en hızlı ve en rahat sektör olan güzellik sektöründe , halihazırda çalıştığınız x bir sektörde asgari ücretle yaşamak istemeyip kendi işinizin sahibi olup kendi işinizin patronu olmak için çok kazanmak rahat yaşamak için MeppiBrows güzellik salonu deneyimine sizde adım atın


MeppiBrows Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500,000TL
Kar Marjı %85
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

MeppiBrows Franchise Başvurusu

5331504439Üye: Meryem Teke

 

 

MeppiBrows Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; MeppiBrows Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

MeppiBrows Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

MeppiBrows Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.