Express Meru Döner Franchise

Meru Express Yaprak Döner markası ile 75,000TL ye bayilik fırsatı .

İddia ediyoruz ki Express Meru Döner hayatınızı değiştirecek. Hem sorunsuz para kazanmanın mutluluğunu hemde müşterilerinizin yüzünde ki memnuniyet ve gülümsemenin hazzını yaşayacaksınız. Kendisini gıda alanında bir çok kez ispat etmiş  ExpressMeru Döner lezzetleri ve iş fırsatlarıyla karşınızda.

Sektörde 2006 yılında kurulan Express Meru Döner 2006’den bu güne eşsiz lezzeti, kalite ve hijyenden ödün vermeyen çizgisiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöründe kendini kanıtlamış ve 13 yıllık et tecrübesi olan ExpressMeru Döner tüm Türkiye geneline franchise şubelerini açmaya, bu doyumsuz lezzetleri müdavimleriyle buluşturmaya devam etmektedir. Yılların deneyimi, bilgisi ve vizyonu ile harmanlanmış Express Meru Döner ailesinde siz de yerinizi almak için geç kalmayın.

ExpressMeru Döner franchiselerine 2 farklı yatırım seçeneği sunmaktadır.

Her iki seçenektede 20 bayiliğe ulaşana kadar isim hakkı bedeli, cirodan pay ve reklam katkı payı alınmayacaktır.

Konsept 1: “ExpressMeru Döner”

Yatırım maliyeti 30m2 cadde üzeri dükkan 75.000 tl

Kaliteli ve uygun fiyat politikasının her sektörde mutlak başarı sağladığını biliyorsunuz.

Tektipmenü  Ekmek arası +ayran= 8.99 tl

Ekmek arası +cola   =9.99 tl  menü başı 4 tl kazanıyoruz.

Konsept 2: “Meru Döner Restoran‘’

Yatırım maliyeti: 100m2 cadde üzeri dükkan 180,000 tl

ExpressMeru Döner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu yöndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar.  Açılacak mağazanın tasarımı profesyonel mimari ekip tarafından planlanır. Personel  eğitim desteği Express Merü Döner tarafından verilir. Yatırımcının para kazanmasını sağlamak en önemli unsurdur. Kazan kazan politikamızın işlevini sürdürebilmesi için hem franchise alanın hemde franchise verenin para kazanması gerekmektedir.

Express Meru Döner açmak istenilen dükkanın alışveriş merkezleri, ana cadde üzerinde olması, okul, dershane, banka, bürolar v.b. yoğunluk alanlarına yakın olması ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde olmasına dikkat edilmelidir. ExpresMeru Döner olarak yapılan fizibilite çalışması sonucunda onay verilen dükkanın dekorasyon ve kurulum süreci ile ilgilenilerek işletmeye hazır hale getirilir. Franchise departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon işlerinizi ExpressMeru Döner’in standartlarında profesyonel ekipler yürütmektedir. ExpressMeru Döner dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir.

Yatırım Tutarı ₺90000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2250
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺65000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺40000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺15000
Kar Marjı %25-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Döner Kebap İskender sektöründe franchise veren, Express Meru Döner adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

Kobivadisi.com tarafından, Express Meru Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Biz mimarimiz, kalitemizle ve ürün fiyatlarımız ile neredeyse yeni sayılabilecek self servis fastfood döner dükkanlarıyız.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Gıda sektörü hiçbir zaman bitmeyeceği için doğru marka ve konseptle girildiğinde yatırım riski yok denecek kadar az olduğu için girilmesi en tercih edilen sektör olduğunu düşünüyorum.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Yatırımın başlangıç maliyeti çok düşük çünkü işin mimari kısmından bir kar beklentimiz yok . Çok düşük bir meblağ a güzel konseptli , yatırımın çok kısa sürede geri döndüğü bir dükkana sahip olabilirler.30 m2 ye kadar olan dükkanları anahtar teslim 75000 tl ye açıyoruz. Dükkanlarımızda sadece yaprak döner var , bunu ekmek arası ve dürüm şeklinde çok uygun fiyata satıyoruz. Ürün çeşiti az olduğu ve dükkanlarımız self servis olduğu için işgücü maliyeti de düşük oluyor . Birde bayilerimiz dışarıdan sadece soğan ve domates alıyor diğer tüm malzemeleri belirli zaman aralıklarında olan sevkiyatlarımızla ayaklarına kadar getiriyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Toplam cironun %25'i net karımız

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Lokasyon belirleme süreci , anahtar teslim inşaat süreci , ürün lojistiği , bölge koruması, sosyal medya ve web sitesinden reklam , 7/24 ulaşılabilir firma yetkilisi

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Ekmek arası + ayran = 8,99 tl Dürüm + ayran = 9,99 tl olduğu için direk ön plana çıkıyoruz. Bizim için önemli olan kar marjını çok yüksek tutup ulaşabilirliği azaltmaktansa , kar marjımızı düşük tutup her kesimden insanların dükkanlarımıza ziyaretini sağlayıp maksimum satış sayısına ulaşıp sürümden para kazanmak . Biz o pahalı ürün çağını kapatıp bu sektörde en kaliteli , en lezzetli, en hijyenik ürünü uygun fiyata satarak yeni bir çağ başlatıyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

5446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler