Meru Express Döner Franchise

Meru Express Döner Franchise Bilgileri

13 yıllık et deneyimi ve restoran sektöründe ki tecrübesi ile yeni konseptimiz meru express döner ile karşınızdayız. tecrübelerimizi size ışık olmak için kullanıyoruz . %100 yaprak döner ürünümüzü neredeyse tavuk döner fiyatına satarak ciddi potansiyel oluştuyoruz. sistemimiz uygun fiyat politikası ile sürümden kazanma üzerine kurulu . sizi hiç uğraştırmıyoruz , hijyenik ortamda özenle hazırladığımız dönerlerimizi size takılı olarak teslim ediyoruz. bayilik bedeli , reklam ve ciro payı yok . şube kurulum süresi ortalama 30 iş günüdür . yer seçiminde mutabık kaldığımızda mimarımız gerekli ölçüleri alıp yerleşim planını yapıyor . bundan sonrası size kalmış isterseniz inşaatı bizim projemize göre kendiniz yapabilirsiniz.

ürün fiyatlarımız

ekmek arası ( 50-60 gr ) = 6 tl
ekmek arası(90-100 gr ) = 8 tl
———
dürüm (50-60 gr ) = 7 tl
dürüm (90-100 gr) = 9 tl

geç kalmadan ailemizde ki yerinizi alın…


 

Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 75,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 75,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20,000TL
Kar Marjı %25-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Personel Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Meru Express Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Biz mimarimiz , kalitemizle ve ürün fiyatlarımız ile neredeyse yeni sayılabilecek self servis fastfood döner dükkanlarıyız.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Gıda sektörü hiçbir zaman bitmeyeceği için doğru marka ve konseptle girildiğinde yatırım riski yok denecek kadar az olduğu için girilmesi en tercih edilen sektör olduğunu düşünüyorum.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Yatırımın başlangıç maliyeti çok düşük çünkü işin mimari kısmından bir kar beklentimiz yok . Çok düşük bir meblağ a güzel konseptli , yatırımın çok kısa sürede geri döndüğü bir dükkana sahip olabilirler.30 m2 ye kadar olan dükkanları anahtar teslim 75000 tl ye açıyoruz. Dükkanlarımızda sadece yaprak döner var , bunu ekmek arası ve dürüm şeklinde çok uygun fiyata satıyoruz. Ürün çeşiti az olduğu ve dükkanlarımız self servis olduğu için işgücü maliyeti de düşük oluyor . Birde bayilerimiz dışarıdan sadece soğan ve domates alıyor diğer tüm malzemeleri belirli zaman aralıklarında olan sevkiyatlarımızla ayaklarına kadar getiriyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Toplam cironun %25 i net karımız

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Lokasyon belirleme süreci , anahtar teslim inşaat süreci , ürün lojistiği , bölge koruması , sosyal medya ve web sitesinden reklam , 7/24 ulaşılabilir firma yetkilisi

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Ekmek arası + ayran = 8,99 tl
Dürüm + ayran = 9,99 tl olduğu için direk ön plana çıkıyoruz. Bizim için önemli olan kar marjını çok yüksek tutup ulaşabilirliği azaltmaktansa , kar marjımızı düşük tutup her kesimden insanların dükkanlarımıza ziyaretini sağlayıp maksimum satış sayısına ulaşıp sürümden para kazanmak . Biz o pahalı ürün çağını kapatıp bu sektörde en kaliteli , en lezzetli, en hijyenik ürünü uygun fiyata satarak yeni bir çağ başlatıyoruz.

Meru Express Döner Franchise Başvurusu

05446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

 

 

Meru Express Döner Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Meru Express Döner Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Meru Express Döner Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Meru Express Döner Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.