Meru Express Döner Franchise

13 YILLIK ET DENEYİMİ VE RESTORAN SEKTÖRÜNDE Kİ TECRÜBESİ İLE YENİ KONSEPTİMİZ MERU EXPRESS DÖNER İLE KARŞINIZDAYIZ. TECRÜBELERİMİZİ SİZE IŞIK OLMAK İÇİN KULLANIYORUZ . %100 YAPRAK DÖNER ÜRÜNÜMÜZÜ NEREDEYSE TAVUK DÖNER FİYATINA SATARAK CİDDİ POTANSİYEL OLUŞTUYORUZ. SİSTEMİMİZ UYGUN FİYAT POLİTİKASI İLE SÜRÜMDEN KAZANMA ÜZERİNE KURULU . SİZİ HİÇ UĞRAŞTIRMIYORUZ , HİJYENİK ORTAMDA ÖZENLE HAZIRLADIĞIMIZ DÖNERLERİMİZİ SİZE TAKILI OLARAK TESLİM EDİYORUZ. BAYİLİK BEDELİ , REKLAM VE CİRO PAYI YOK . ŞUBE KURULUM SÜRESİ ORTALAMA 30 İŞ GÜNÜDÜR . YER SEÇİMİNDE MUTABIK KALDIĞIMIZDA MİMARIMIZ GEREKLİ ÖLÇÜLERİ ALIP YERLEŞİM PLANINI YAPIYOR . BUNDAN SONRASI SİZE KALMIŞ İSTERSENİZ İNŞAATI BİZİM PROJEMİZE GÖRE KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ.

ÜRÜN FİYATLARIMIZ

EKMEK ARASI ( 50-60 GR ) = 6 TL
EKMEK ARASI(90-100 GR ) = 8 TL
———
DÜRÜM (50-60 GR ) = 7 TL
DÜRÜM (90-100 GR) = 9 TL

GEÇ KALMADAN AİLEMİZDE Kİ YERİNİZİ ALIN…

Yatırım Tutarı ₺40000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺3000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺75000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺75000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺20000
Kar Marjı %25-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Kosgeb Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Meru Express Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Biz mimarimiz , kalitemizle ve ürün fiyatlarımız ile neredeyse yeni sayılabilecek self servis fastfood döner dükkanlarıyız.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Gıda sektörü hiçbir zaman bitmeyeceği için doğru marka ve konseptle girildiğinde yatırım riski yok denecek kadar az olduğu için girilmesi en tercih edilen sektör olduğunu düşünüyorum.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Yatırımın başlangıç maliyeti çok düşük çünkü işin mimari kısmından bir kar beklentimiz yok . Çok düşük bir meblağ a güzel konseptli , yatırımın çok kısa sürede geri döndüğü bir dükkana sahip olabilirler.30 m2 ye kadar olan dükkanları anahtar teslim 75000 tl ye açıyoruz. Dükkanlarımızda sadece yaprak döner var , bunu ekmek arası ve dürüm şeklinde çok uygun fiyata satıyoruz. Ürün çeşiti az olduğu ve dükkanlarımız self servis olduğu için işgücü maliyeti de düşük oluyor . Birde bayilerimiz dışarıdan sadece soğan ve domates alıyor diğer tüm malzemeleri belirli zaman aralıklarında olan sevkiyatlarımızla ayaklarına kadar getiriyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Toplam cironun %25 i net karımız

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Lokasyon belirleme süreci , anahtar teslim inşaat süreci , ürün lojistiği , bölge koruması , sosyal medya ve web sitesinden reklam , 7/24 ulaşılabilir firma yetkilisi

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Ekmek arası + ayran = 8,99 tl
Dürüm + ayran = 9,99 tl olduğu için direk ön plana çıkıyoruz. Bizim için önemli olan kar marjını çok yüksek tutup ulaşabilirliği azaltmaktansa , kar marjımızı düşük tutup her kesimden insanların dükkanlarımıza ziyaretini sağlayıp maksimum satış sayısına ulaşıp sürümden para kazanmak . Biz o pahalı ürün çağını kapatıp bu sektörde en kaliteli , en lezzetli, en hijyenik ürünü uygun fiyata satarak yeni bir çağ başlatıyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

5446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz