Milsa Süzme Yoğurt Bayilik

Milsa Süzme Yoğurt Bayilik Bilgileri

Markalaşmak ve kurumsallaşmak adına 6 yıldır geleneksel yollarla sürdürdüğü süzme yoğurt ve paket ayran üretimini ÖNCELİKLE Ege Bölgesinde bayilikler vererek büyütme kararı alan Milsa Gıda bayilik vermeye başlamıştır…

Tüm altyapı çalışmaları ve ikinci üretim tesisin kurulmasının ardından, Muğla Merkez, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Milas, Söke, Aydın Merkez, Nazilli bölgelerinde satış ve pazarlama bayiliği verecek olan Milsa Gıda bayi başvurularını
toplamaya başladı.

Katkısız ve doğal olarak üretilen süzme yoğurdumuzu tavsiye edilen hale getirebilmek için 6 yıldır çok emek harcanmıştır dolayısıyla markalaşmak ve kendi kabuğumuzu kırmak amaçlı her konuda altyapımızı hazırlamış bulunmaktayız… Çok gördük izledik ve gerekeni yapmaya çalıştık… Girişimci yapacağı pazarlama işinde hem firmamızı tanıtmış olacak hem ticaretini yapmış olacak kar marjı olarak girişimci işinden ve yapacağı kardan memnun olacaktır.


 

Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 700TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 70.000TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0850 302 39 65Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.