Mira Heating Bayilik

Mira Heating Bayilik Bilgileri

Mira Heating 1991 yılında Bursa’da kurulmuştur. Doğalgaz sobası ile üretime başlayan firmamız zaman içerisinde çeşitli ısıtma ürünlerini ekleyerek, Bursa’nın lider ısıtma üretici başarısını yakaladı. Bugün Mira Heating 6 ülkeye ihraç yapmakta, hem Türkiye içi hem de Avrupa’da bayileriyle kazan kazan sistemine devam etmektedir.

Ne üretiyoruz?

  • Doğalgazlı seramik radyant ısıtıcılar
  • Doğalgaz bacalı ve hermetik sobaları
  • Doğalgaz şömineleri
  • Doğalgaz sıcak hava üreteci

Şirketimizin bayilik modeli hakkında ayrıntılar için, bayilik talebinizi bize iletebilirsiniz.


Mira Heating Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺1
İsim Hakkı Bedeli Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Mira Heating firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Girişimciler Türkiye'nin nüfus artış hızı ve oranına göre ısıtma sektöründe yatırımı sürdürüyor. Evlenecek çiftler dekoratif doğalgaz şömine alıyor. Aileler ise doğalgaz sobalarını tercih ediyorlar.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Doğalgazlı ısıtıcılar hem ekonomik hem de çevrecidir. Kurulumu kolay, bakım gerektirmez. Güvenle kullanılır. Türkiye'nin çoğu bölgesinde kış mevsimi soğuk geçtiği için ısınmaya daha çok para harcanıyor. Dolayısı ile hem bireysel hem de ticari müşteriler doğalgaz ile çalışan soba ya da şömine tercih ediyorlar.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Mira Heating ısıtma sektöründe güvenilir firmalar arasından yer almıştır. Müşterilerine satış öncesi,satış sırası ve satış sonrasında destek sağlamaktadır. Düzenli eğitimler verilmekte, bayilerimizin bir araya geldiği organizasyonlar yapılarak onlara başarı ödülleri sunulmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marjları tatminkar seviyededir. Ülkemizde konutların birinci ısınma kaynağı doğalgaz olduğu için özellikle doğalgaz ile çalışan soba ve şöminelere Türkiye'nin her yerinden talep artıyor.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Teknik destek
Eğitim
Uzman personel
Sürekli geliştirme
Video destek
Yedek parça destek

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Mira Heating olarak Dünya'da ilk kez yarı açık alanlar için seramik radyant borulu ısıtıcı Kumandalı ve dijital panel göstergeli MRC Kompakt ürettik.
Ayrıca ısıtma ürünlerimiz CE belgelidir. Avrupa'ya ısıtıcılarımızı ihraç ediyoruz. Bursa, Türkiye ardından Avrupa'da tanınan marka haline geldik. Kısacası YERLİ ÜRETİM şirketiyiz.

Mira Heating Bayilik Başvuru Formu

05444979180Üye: Medet Güzel

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik