Mira Heating Bayilik

Mira Heating Bayilik Bilgileri

Mira Heating 1991 yılında Bursa’da kurulmuştur. Doğalgaz sobası ile üretime başlayan firmamız zaman içerisinde çeşitli ısıtma ürünlerini ekleyerek, Bursa’nın lider ısıtma üretici başarısını yakaladı. Bugün Mira Heating 6 ülkeye ihraç yapmakta, hem Türkiye içi hem de Avrupa’da bayileriyle kazan kazan sistemine devam etmektedir.

Ne üretiyoruz?

  • Doğalgazlı seramik radyant ısıtıcılar
  • Doğalgaz bacalı ve hermetik sobaları
  • Doğalgaz şömineleri
  • Doğalgaz sıcak hava üreteci

Şirketimizin bayilik modeli hakkında ayrıntılar için, bayilik talebinizi bize iletebilirsiniz.


Mira Heating Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 1TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

Mira Heating Hakkında Bilgiler

Sektör Isıtma Soğutma
Firma Unvanı Mira ısı sistemleri mühendislik san. ve tic. ltd. şti.
Yetkili Kişi Medet Güzel
Kuruluş Yılı 1991
Adres Çağrışan Mh. Bursa Cd.No:200 Mudanya / Bursa

Kobivadisi.com tarafından, Mira Heating firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Girişimciler Türkiye'nin nüfus artış hızı ve oranına göre ısıtma sektöründe yatırımı sürdürüyor. Evlenecek çiftler dekoratif doğalgaz şömine alıyor. Aileler ise doğalgaz sobalarını tercih ediyorlar.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Doğalgazlı ısıtıcılar hem ekonomik hem de çevrecidir. Kurulumu kolay, bakım gerektirmez. Güvenle kullanılır. Türkiye'nin çoğu bölgesinde kış mevsimi soğuk geçtiği için ısınmaya daha çok para harcanıyor. Dolayısı ile hem bireysel hem de ticari müşteriler doğalgaz ile çalışan soba ya da şömine tercih ediyorlar.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Mira Heating ısıtma sektöründe güvenilir firmalar arasından yer almıştır. Müşterilerine satış öncesi,satış sırası ve satış sonrasında destek sağlamaktadır. Düzenli eğitimler verilmekte, bayilerimizin bir araya geldiği organizasyonlar yapılarak onlara başarı ödülleri sunulmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marjları tatminkar seviyededir. Ülkemizde konutların birinci ısınma kaynağı doğalgaz olduğu için özellikle doğalgaz ile çalışan soba ve şöminelere Türkiye'nin her yerinden talep artıyor.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Teknik destek
Eğitim
Uzman personel
Sürekli geliştirme
Video destek
Yedek parça destek

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Mira Heating olarak Dünya'da ilk kez yarı açık alanlar için seramik radyant borulu ısıtıcı Kumandalı ve dijital panel göstergeli MRC Kompakt ürettik.
Ayrıca ısıtma ürünlerimiz CE belgelidir. Avrupa'ya ısıtıcılarımızı ihraç ediyoruz. Bursa, Türkiye ardından Avrupa'da tanınan marka haline geldik. Kısacası YERLİ ÜRETİM şirketiyiz.

Mira Heating Bayilik Başvurusu

05444979180Üye: Medet Güzel

 

 

Mira Heating Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mira Heating Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Mira Heating Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Mira Heating Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.