MisMesh Franchising

MisMesh Franchising Bilgileri

DÜNYA LİDERİYİZ. Evde bakım hizmetleri sektörünün 3 adet patentli makinemizle dünya lideri konumundayız.
Ozonlu hasta yıkama makinesi, Ozonlu ayak kurutma ve bakımı makinesi, Ozonlu halı süpürgesi inovatif yüksek teknoloji makinelerimizle dünya genelinde rakibimiz yoktur. Ülkemizde ve dünya genelinde franchising vererek halka hizmeti en kaliteli hijyen ve konforlu, profesyonel ellerle sağlıyoruz. Kullanıcılar arasında enfeksiyon ve mikrop bulaşma riskini Ozonlu sıcak su ve Ozonlu sıcak hava kullanarak risksiz hale getiren dünyadaki ilk ve tek markayız. Türkiye genelinde tüm illere franchising vererek ülkemiz halkına bu kaliteli rakipsiz hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Evde bakım hizmeti sektörü ülkemizde yeni olduğundan talep çok fakat hizmet veren donanımlı firmalar yok denecek kadar azdır.

Ülkemizdeki 6,5 milyon bu hizmete ihtiyacı olan yaşlı,engelli ve yatalak hastalar bulunmaktadır.

Belediyeler, valilikler, kaymakamlıklar, huzur evleri, hastaneler, sosyal hizmetler müdürlüğü, il sağlık müdürlükleri, dernekler ve vakıflar başlıca hizmet talep eden kuruluşlardır. Bir makine takımının ayda tam kapasite yani en az 200 yaşlı, engelli veya yatalak hastaya hizmet vermesi halinde elde edilecek gelir 48.000 tl dir. Giderler ise sadece 2 personel aylığı ve yol masrafı toplamda 5000 tl dir. Net kar 40.000 tl dir. Çok karlı bir iş kolu olup geleceği çok daha parlak bir sektördür.


 

Yatırım Tutarı 58,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 58000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

MisMesh Franchising Başvurusu

05312668661Üye: Ali Ülvi Bükrüoğlu

 

 

MisMesh Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; MisMesh Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

MisMesh Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

MisMesh Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.