MisMesh Franchising

DÜNYA LİDERİYİZ. Evde bakım hizmetleri sektörünün 3 adet patentli makinemizle dünya lideri konumundayız.
Ozonlu hasta yıkama makinesi, Ozonlu ayak kurutma ve bakımı makinesi, Ozonlu halı süpürgesi inovatif yüksek teknoloji makinelerimizle dünya genelinde rakibimiz yoktur. Ülkemizde ve dünya genelinde franchising vererek halka hizmeti en kaliteli hijyen ve konforlu, profesyonel ellerle sağlıyoruz. Kullanıcılar arasında enfeksiyon ve mikrop bulaşma riskini Ozonlu sıcak su ve Ozonlu sıcak hava kullanarak risksiz hale getiren dünyadaki ilk ve tek markayız. Türkiye genelinde tüm illere franchising vererek ülkemiz halkına bu kaliteli rakipsiz hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Evde bakım hizmeti sektörü ülkemizde yeni olduğundan talep çok fakat hizmet veren donanımlı firmalar yok denecek kadar azdır.

Ülkemizdeki 6,5 milyon bu hizmete ihtiyacı olan yaşlı,engelli ve yatalak hastalar bulunmaktadır.

Belediyeler, valilikler, kaymakamlıklar, huzur evleri, hastaneler, sosyal hizmetler müdürlüğü, il sağlık müdürlükleri, dernekler ve vakıflar başlıca hizmet talep eden kuruluşlardır. Bir makine takımının ayda tam kapasite yani en az 200 yaşlı, engelli veya yatalak hastaya hizmet vermesi halinde elde edilecek gelir 48.000 tl dir. Giderler ise sadece 2 personel aylığı ve yol masrafı toplamda 5000 tl dir. Net kar 40.000 tl dir. Çok karlı bir iş kolu olup geleceği çok daha parlak bir sektördür.

Yatırım Tutarı ₺58,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺58000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺0
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05312668661Üye: Ali Ülvi Bükrüoğlu

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik