Premium Firma

Mobi Applic Bayilik

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli faktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Hizmetlerimiz

Mobi Applic, Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya ve Türkiye de faaliyet gösteren güçlü bir yazılım firmasıdır. Türkiye oluşumunu Temmuz ayında başlatan başladığı günden bugüne çok büyük ilgi ile karşılanmıştır. Mobi Applic, Küçük, Orta Ölçekli ve Büyük işletmeler yazılım alanında sayısız hizmetler vermektedir. Mobi Applic, Dünya’nın en kolay yapılan mobil uygulama robotunu geliştirerek bilgisayar kullanmayı bilen her kesim tarafından yapılabilecek bir mobil uygulama sistem geliştirmiştir. Mobi Applic, Dünya’nın en kaliteli hizmetini en ucuza satarak dünya pazarında çok ciddi söz sahibidir. Mobi Applic, Mobil Uygulama’nın yanı sıra Profesyonel web siteleri, Kurumsal kimlik çalışmaları ve Dijital reklam alanlarında uzman ekibi sayesinde bir numaradır.

Gelecek Planımız

Mobi Applic, Dünya genelindeki bayileri ile çalışma politikasını yürütmektedir. Türkiye pazarına da Bayi ağı politikası ile girmektedir. Mobi Applic, bir yıllık planı içerisinde Türkiye genelinde 250 kişilik istihdam sağlayacak olup Türkiye’deki işletmelere profesyonel hizmet vermeye devam edecektir.

Yatırım Tutarı ₺2.000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺1.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺1.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺3.500
Kar Marjı %20 - 75 Arası
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[Toplam:6    Ortalama:4.3/5]

Bilişim / Yazılım sektöründe bayilik veren, Mobi Applic adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

Kobivadisi.com tarafından, Mobi Applic firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Mobi Applic Kurmuş olduğu uygulama robotu sayesinde, Girişimciler zaman harcamadan dakikalar içinde mobil uygulama satarak para kazanabilirler. Üstelik Mobi Applic uygulama Dünya’nın en kaliteli ve Dünya’nın en ucuz sistemidir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Mobi Applic Uygulama robotu ile Cafelere, Lokantalara, Kebapçılara, Pizzacılara, Mağazalara, Taksi Duraklarına, Rent a carlara, Diş hekimlerine, Özel Hastanelere, Otellere, Araba Servislerine, Derneklere, Kuaförlere, Güzellik Merkezlerine, Veterinerlere, Avukatlara, Spor Salonlarına, Oto Yıkamacılara ve Diğer sektörlere Mobil Uygulama satarak çok ciddi para kazanabilirler. Aynı zamanda Full Bayilik alan girişimciler çevrelerinde ücretli veya ücretsiz alt Bayilerini oluşturabilirler.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

MOBİ APPLİC İLE MOBİL UYGULAMA YAPMAK ARTIK ÇOCUK OYUNCAĞI!

Mobi Applic uygulama robotu ile artık herkes kendi işyerine en uygun Mobil Uygulamayı yapabiliyor.
Yazılım dili bilmenize gerek yok, bilgisayar kullanmayı biliyorsanız ve sosyal medyada yazışmalar yapabiliyorsanız, sizde Mobi Applic ile şirketinize harika bir mobil uygulama yapabilirsiniz.

Eğer işletme çevreniz de çok ise ister ek gelir olarak ister bu işi meslek haline getirerek güzel kazançlar elde edebilirsiniz

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Üç farklı bayilik sistemimiz vardır. Ön ödemeli Bayilik Sistemi, Giriş ücreti 1.000 TL dir ve Kar oranı %20 dir. Platınum Bayilik sistemi, Giriş ücreti 2.000 TL dir ve Kar oranı %40 tır. Full Bayilik sistemi, Giriş ücreti 3.500 TL dir ve Kar oranı %75 dir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

7/24 teknik destek, Eğitim desteği, Tasarım desteği,

Satış desteği ve Sanal pos kullanım desteği.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Firmamız ile diğer firmalar arasındaki farklar, 1- Kalite, 2- Kullanılabilirlik, 3- Fiyat farkı, 4- Kazanç oranları ve Tam bölge koruması sağlamaktayız. Bu sebeplerden dolayı rakiplerimiz ile aramızdaki fark çok açıktır.

+90 850 255 05 48Üye: Melih Soylu

Bayilik Başvuru Formu


Hızlı Bayilik Arama