Mobi Applic Bayilik

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli faktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Hizmetlerimiz

Mobi Applic, Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya ve Türkiye de faaliyet gösteren güçlü bir yazılım firmasıdır. Türkiye oluşumunu Temmuz ayında başlatan başladığı günden bugüne çok büyük ilgi ile karşılanmıştır. Mobi Applic, Küçük, Orta Ölçekli ve Büyük işletmeler yazılım alanında sayısız hizmetler vermektedir. Mobi Applic, Dünya’nın en kolay yapılan mobil uygulama robotunu geliştirerek bilgisayar kullanmayı bilen her kesim tarafından yapılabilecek bir mobil uygulama sistem geliştirmiştir. Mobi Applic, Dünya’nın en kaliteli hizmetini en ucuza satarak dünya pazarında çok ciddi söz sahibidir. Mobi Applic, Mobil Uygulama’nın yanı sıra Profesyonel web siteleri, Kurumsal kimlik çalışmaları ve Dijital reklam alanlarında uzman ekibi sayesinde bir numaradır.

Gelecek Planımız

Mobi Applic, Dünya genelindeki bayileri ile çalışma politikasını yürütmektedir. Türkiye pazarına da Bayi ağı politikası ile girmektedir. Mobi Applic, bir yıllık planı içerisinde Türkiye genelinde 250 kişilik istihdam sağlayacak olup Türkiye’deki işletmelere profesyonel hizmet vermeye devam edecektir.

MOBİ APPLİC NEDİR?

Mobi Applic, geliştirdiği sistem sayesinde yazılım dili yani kod bilmeden mobil uygulama yapımıdır. Mobi Applic, ile işletmeler kendi şirketlerine kurumsal mobil uygulama, e-ticaret mobil uygulama, sosyal ağ mobil uygulaması ve online sipariş alabilecekleri profesyonel mobil uygulamalar yapabilmektedirler. Bilgisayar kullanmayı bilen herkesin çok rahat mobil uygulama yapabilmesidir. Günümüzde akıllı telefon kullanım oranı %90’ları geçtiğini düşündüğümüzde bu fırsat aslında kaçırılmayacak bir fırsattır. Mobi Applic’in geliştirmiş olduğu mobil uygulama sistemi beş ana dizinden oluşmaktadır. TASARIM, RENKLER, ÖZELLİKLER, UYGULAMA ve YAYIN olarak kısaltılmış her kesimin rahatlıkla anlayacağı bir sistemdir.

Tasarım Dizini, sisteme ilk giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak olan ilk işlem menüsüdür. Tasarım menüsünde yapacağınız mobil uygulamaya uygun tasarımı seçmenizi veya sıfırdan kendinizin oluşturabileceğiniz tasarım alanıdır. Mobil uygulamanızın ekranında görünen tasarım resimlerini bu alanda yükleme yaparsınız. Tasarım menüsünde yapacağınız üç adım vardır. 1. Adım şablonu seçmeniz. 2. Adım Uygulama butonlarının şekil ve yer düzenidir. 3. Adım ise yazı fontu, ülke ve para birimidir.

Renkler dizini, sistemde karşınıza çıkacak ikinci alandır. Renkler menüsünde, yapacağınız mobil uygulamanızın işletme renklerine uygun olabilmesi ve kurumsallığı korumanız için renk düzenini oluşturacağınız menüdür. Mobil uygulamanızın zemin, ikon, buton ve alan renklerini oluşturabileceğiniz menüdür.

Özellikler dizini, sistemde karşınıza çıkacak üçüncü alandır. Özellikler menüsünde mobil uygulamanızın içeriğini oluşturmak için kullanacağınız menüdür. Özellikler menüsü,  işletmenizin faaliyetlerini, online mağaza, sosyal medyalar, web sitenizi mobil uygulamanıza bağlamak gibi bir çok özellik ekleyebileceğiniz alandır.  En çok vakit geçireceğiniz alan özellikler menüsüdür. Bütün işlemlerinizi bu menüden yapıyorsunuz.

Uygulama dizini, sistemde karşınıza çıkacak dördüncü alandır. Mobil uygulamanızın logo bildirim ayarları ve ikonu ayarlayacağınız alandır. Yine uygulama menüsünde Apple cihazlarında kullanılacak arka plan resimlerini yükleyeceğiniz alandır.

Yayın dizini, sistemde karşınıza beşinci ve son alan olarak çıkacaktır. Bu alanda yaptığınız mobil uygulamayı yayınlamak için indireceğiniz kod alanıdır. Aslıda bu alanda sizin işiniz pek yok. Yaptığınız mobil uygulamayı bize bildirir ve yayınlanmasını talep etmeniz durumunda ekibimiz vakit kaybetmeden uygulamanızı IOS ve ANDROID mağazalarında yayınlar.

Mobi Applic, ile profesyonel bir mobil uygulama yapmak bu kadar kolaydır. Yukarıda yazılı anlatımı video olarak izleyebilirsiniz. Youtube da arama alanına Mobi Applic yazın kanalımıza girin eğitim videolarımızı izleyin. Sizde anlayacaksınız bilgisayar kullanmayı bilen her kesin profesyonel bir mobil uygulama yapabileceğini. Mobi Applic, sizlere bir fırsat sunmaktadır bu fırsatı kaçırmamanızı dileriz.

MOBİ APPLİC NASIL ÇALIŞIR?

Çalışma sistemimiz kazan kazandır sistemidir. Mobi Applic, Dünya’nın diğer ülkelerindeki faaliyetleri gibi Türkiye’de de BAYİ ağı ile çalışmaktadır. Çok kısa sürede 81 ilimizde başlayacak bayilerimiz ile çalışma yapılmaktadır. Çalışma işleyişi www.mobiapplic.com üzerinden mobil uygulama satın alınması durumunda Mobi Applic tarafından hizmet eksiksiz verilir. Satın alma işlemi tamamlandığı durumda, satın alma işlemi hangi bölgeden yapılmış ise o bölgedeki bayiimizin paneline aktarılır. Bayii’nin almış olduğu bayilik paketinde belirtilen kazanç oranını Bayii’nin banka hesabına aktarılır. Bu çalışma sistemi ile hem bayilerimizin gelirini korumak, hem de müşterilerimize hızlı destek vermek için oluşturduğumuz bir sistemdir. Müşterilerimiz Bayilerimizin yoğun olduğu durumda merkezden çekinmeden destek alabilirler. Bu Bayilerimize yardımcı olmak ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için yapılan bir çalışmadır.

RAKİP ANALİZLERİ NELERDİR?

Rakiplerimizi çok iyi tanıyor ve neler yapabildiklerini detaylı analiz etmiş durumdayız. Rakiplerimizin ismini vermeden bazı kıyaslamalar yapalım. Rakiplerimiz Bayilik alanında her noktaya bayilik vermektedir. Biz ise her ile bir bayilik vermekteyiz. Rakiplerimiz kendileri doğrudan ürün (Mobil Uygulama) satışı yapıyorlar. Biz de doğrudan ürün (Mobil Uygulama) satışı yapıyoruz, ancak yapılan bütün satışlar her haftanın Cuma günleri bayilerin banka hesaplarına aktarılır. Rakiplerimizde bayilerinin müşterilerine yapmış olduğu uygulama için, müşterinin uygulamasını yöneteceği bir panel verilmiyor. Bizde bütün kullanıcıların kendi özel panelleri vardır ve giriş bilgileri verilir. Müşterilerimiz uygulamasında istediği değişikliği yapabilir. Bayiimizi beklemek zorunda kalmaz ve bayiimiz de her müşterimizin küçük işleri ile uğraşmadan diğer müşterilerimizin hizmetini verir. Bu durum yanlış anlaşılmasın diye detaylı anlatalım. Müşterimiz ürün ekleyecek veya müşterilerine bildirim gönderecek. Kendi panelini kullanabildiği için bayii veya merkezi aramak zorunda kalmıyor. Müşterimiz istediği gibi bildirimini gönderir ve ürünlerini ekleyebilir. Bu durumların yanında birde fiyat var fiyatlarımızda Rakiplerimizden aşağıdadır. Verdiğimiz hizmetler mobil uygulama ile sınırlı değildir. Mobil uygulamanın yanı sıra, kurumsal web site, kurumsal logo tasarımı, özel tasarım mobil uygulama, yapılan uygulamanızın reklamı hizmetlerimiz de mevcuttur. Bundan sonrasına siz karar vereceksiniz, bütün hizmetleri eksiksiz ve ucuz veren Mobi Applic mi? Yoksa hem eksik hizmet hem de pahalı ürün satışı yapan Rakiplerimiz mi?

MOBİ APPLİC BAYİLİK NEDİR?

Dünya’da eşine az rastlanır Bayilik sistemi ile çalışmaktayız. Üç farklı bayilik sistemimiz vardır. Ön ödemeli bayilik, Plantinum bayilik ve Full bayilik sistemleri ile çalışmaktayız. Bu çalışma sistemlerini açalım.

Ön ödemeli bayilik sistemi, kamu veya özel sektörde çalışanlar için ek gelir amacı ile hazırlanmış bir bayilik sistemidir. Çalıştığımız diğer ülkelerde çok büyük ilgi gören bir bayilik sistemidir. İşletme çevresi olan ancak hali hazırda çalışmakta olanlar için yaratılan bir fırsattır. Ön ödemeli bayilik kazanç oranı %20 dir. Ön ödemeli bayilik için sisteme giriş ücreti 1.000 TL olup iki adet mobil uygulama hediye edilmektedir.

Platinum bayilik sistemi, işletmelerine ek gelir olarak düşünenler için hazırlanmış bir bayilik sistemidir. Platinum bayilik kazanç oranı %40 tır. Platinum bayilik için sisteme giriş ücreti 2.000 TL olup dört adet mobil uygulama hediye edilmektedir.

Full bayilik sistemi, yeni iş kuracaklar, işletmesine ek gelir arayanlar ve işletme çevresi geniz olanlar için hazırladığımız kapsamlı bir bayilik sistemidir. Full bayilik kısaca bölge bayiliğidir. Bölge kısıtlaması da il sınırıdır. Diğer bir adı ise il bayiliğidir. İstanbul iki bölgeye ayrılmıştır. Anadolu ve Avrupa dır. Full bayilik kendi bölgesinde alt bayilikler oluşturabilir. Full bayilik kazanç oranı %75 olup bölge koruması altındadır, aynı bölgeye tarafımızda bayilik verilmez. Bölgeden gelen bayilik taleplerini bölge bayiimize yönlendirilmesi yapılır.

Bütün bayilik giriş bedellerinde + %18 KDV uygulanmaktadır. Bayiler giriş ücretlerini kredi kartları ile taksitli ödemelerini yapabilirler. Kredi kartı ile ödeme yapacak bayiler bankanın taksit miktarına göre oranlarını da ödemeyi kabul etmiş olurlar. Bütün bayilik ücretleri bir yıl için geçerlidir. İsteyen bayilerimiz ile uzun vadeli sözleşme imzalanır. Merkezin satmış olduğu ürünler en yakın bayiinin hesabına aktarılır ve kazanç tutarları her haftanın Cuma günü bayilerin banka hesaplarına transfer edilir.

SÜPRİZ KAZANÇ SİSTEMİ NEDİR?

Bayilerimiz, yukarıda belirtilen ürünlerin dışında sürpriz bir ürünümüze sahip olmaktadır. Bu ürünü Dünya’da ilk olduğu için burada açıklayamıyoruz. Bu ürünümüz sayesinde bayiler ekstra yıllık 100.000 TL kazanç elde etmektedirler. Bu ürünle ilgili detaylı açıklama görüşme esnasında yapılacaktır.

NEDEN MOBİ APPLİC?

Mobi Applic’i tercih etmek için sayısız sebeplerden bir kaçını belirtelim. Çünkü profesyonel bir platform, kullanıcı dostu platform, kaliteli içerik, profesyonel hizmet, müşteri ve baki koruması olan gerçek bir platform, Dünya’nın en kalitelisi ve Dünya’nın en ucuz platformu, her kullanıcıya özel panel veren tek platform ve Dünya da en çok kullanılan platformdur. Daha birçok hizmetlerden dolayı Türkiye Mobi Applic’i tercih etmelidir.

MOBİ APPLİC MOBİL UYGULAMA FİYATI NEDİR?

Sonuç olarak Dünya Mobi Applic’i kullanırken üstelik Türk iş adamlarının kurmuş olduğu sistemdir. Uygulama fiyatımız sadece 600 TL + %18 KDV, Dünya’daki en kaliteli ve ucuz mobil uygulama yapma platformudur. Döviz kurlarına bağlı kalmayan tek platformudur. Her geçen gün hizmet ve kalitesini artıran yeni ürünleri ile yenilikçi olduğunu kanıtlamış bir platform. Sizde Mobi Applic ile kod bilmeden mobil uygulama yapmanın rahatlığını yaşayın.

Yatırım Tutarı ₺15.000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺15.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺30.000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[Toplam:13    Ortalama:4.3/5]

Bilişim / Yazılım sektöründe bayilik veren, Mobi Applic adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

Kobivadisi.com tarafından, Mobi Applic firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Mobi Applic Kurmuş olduğu uygulama robotu sayesinde, Girişimciler zaman harcamadan dakikalar içinde mobil uygulama satarak para kazanabilirler. Üstelik Mobi Applic uygulama Dünya’nın en kaliteli ve Dünya’nın en ucuz sistemidir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Mobi Applic Uygulama robotu ile Cafelere, Lokantalara, Kebapçılara, Pizzacılara, Mağazalara, Taksi Duraklarına, Rent a carlara, Diş hekimlerine, Özel Hastanelere, Otellere, Araba Servislerine, Derneklere, Kuaförlere, Güzellik Merkezlerine, Veterinerlere, Avukatlara, Spor Salonlarına, Oto Yıkamacılara ve Diğer sektörlere Mobil Uygulama satarak çok ciddi para kazanabilirler. Aynı zamanda Full Bayilik alan girişimciler çevrelerinde ücretli veya ücretsiz alt Bayilerini oluşturabilirler.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

MOBİ APPLİC İLE MOBİL UYGULAMA YAPMAK ARTIK ÇOCUK OYUNCAĞI!

Mobi Applic uygulama robotu ile artık herkes kendi işyerine en uygun Mobil Uygulamayı yapabiliyor.
Yazılım dili bilmenize gerek yok, bilgisayar kullanmayı biliyorsanız ve sosyal medyada yazışmalar yapabiliyorsanız, sizde Mobi Applic ile şirketinize harika bir mobil uygulama yapabilirsiniz.

Eğer işletme çevreniz de çok ise ister ek gelir olarak ister bu işi meslek haline getirerek güzel kazançlar elde edebilirsiniz

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Üç farklı bayilik sistemimiz vardır. Ön ödemeli Bayilik Sistemi, Giriş ücreti 1.000 TL dir ve Kar oranı %20 dir. Platınum Bayilik sistemi, Giriş ücreti 2.000 TL dir ve Kar oranı %40 tır. Full Bayilik sistemi, Giriş ücreti 3.500 TL dir ve Kar oranı %75 dir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

7/24 teknik destek, Eğitim desteği, Tasarım desteği,

Satış desteği ve Sanal pos kullanım desteği.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Firmamız ile diğer firmalar arasındaki farklar, 1- Kalite, 2- Kullanılabilirlik, 3- Fiyat farkı, 4- Kazanç oranları ve Tam bölge koruması sağlamaktayız. Bu sebeplerden dolayı rakiplerimiz ile aramızdaki fark çok açıktır.

Bayilik Başvuru Formu

+90 850 255 05 48Üye: Melih Soylu

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler