Mobil Dünyam Bayilik

Mobil Dünyam Bayilik Bilgileri

MOBİL DÜNYAM NEDİR?

Mobil Dünyamın amacı Esnaf ile Tüketiciyi bir platformda buluşturmak. Esnafların satışlarının artmasını sağlamak. Tüketicilerin daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara bulmasını sağlamaktır.
Mobil Dünyam da 2 (iki) adet kurumsal üyelik bulunmaktadır. Birinci üyelik tipi STANDART üyeliktir. İkinci üyelik tipi İSTE GELSİN üyeliğidir.

Standart üyelik sisteminde sektör kısıtlaması yoktur. Standart üyeler, üyelik süresince firmalarını tanıtabilir, sınırsız seri ilan verebilir, sınırsız eleman ilanı verebilir, sınırsız ürün tanıtımı yapabilir, sınırsız ürün satışı yapabilir, sınırsız online teklif alabilir, sınırsız online randevu alabilir, sınırsız online rezervasyon alabilir, sınırsız anlık bildirim gönderebilir (anlık bildirim – işletmeler ürün ve hizmet kampanyalarını daha hızlı duyurabilmek için kullanmaktadır.) sınırsız anında 50 TL para kazanabilir (anında 50 TL kazanma – üye olan işletme sahipleri, çevrelerindeki işletme sahibi arkadaşlarını Mobil Dünyama üye yapar ve yaptığı her üyelik için Mobil Dünyamdan anında 50 TL nakit para kazanırlar.) standart üyelerin online ürün satışlarından ve diğer hizmetlerden komisyon veya ek ücret alınmaz. Standart üyeler sadece yıllık 150 TL üyelik ücreti ödemektedir.

İste Gelsin üyelik sistemine sadece paket servisi yapan Restoran, Kafe, Lokanta, Pastane, Piknik ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler üye olabilir. İste Gelsin üyeleri standart üyelerin aldığı hizmetlerin tamamını alır ve ek olarak (yemek sepeti mantığı ile çalışan) online yemek sipariş sistemini kullanmaktadır. İste Gelsin üyelerinin sattığı yemek ücretlerinden her hangi bir komisyon almaz. İste gelsin üyeleri 01.01.2020 tarihine kadar geçerli olan yıllık 250 TL üyelik ücreti dışında ücret ödemezler. İste Gelsin’e üye olan işletmeler 01.01.2020 tarihine kadar 3 yıllık üye olmak zorundadır. 01 Ocak 2020 tarihinden sonra iste gelsin yıllık üyelik bedeli 500 TL olacaktır.

MOBİL DÜNYAM BAYİLİK

Mobil Dünyam bayilik sistemi Türkiye de kendi işini yapmak isteyenler için geliştirilmiş bir bayilik sistemidir. Mobil Dünyam bölge bayisi olmak isteyenler pazarlama satış sektöründe çalışmış veya faaliyet göstermiş olması gerekmektedir. Ayrıca en az 5 kişilik saha personeli ekibi olmak zorundadır. Bayiler üyelik satışı dışında başka bir şeye konsantre olmayacaklar, üyelerin bütün hizmetleri merkez tarafından verilmektedir.
Mobil Dünyama bayilik için isim hakkı bedeli almaz, bayi kazançlarından komisyon almaz kazancın tamamı bayilere kalmaktadır. Bayi kazançlarını altta bulunan bayi kazanç tablosunda görebilirsiniz.
Bayiler Mobil Dünyama aylık işletme ücreti dışında bir ücret ödemezler.

AYLIK İŞLETME BEDELLERİ

5 Kişilik ekibe sahip bayiler aylık 2.500 TL öder
10 Kişilik ekibe sahip bayiler aylık 5.000 TL öder
15 Kişilik ekibe sahip bayiler aylık 7.500 TL öder

NOT: Aylık işletme ücretleri, sol tarafta bulunan bayilik formunu doldurduktan ve merkez onayladıktan sonra bayilik sözleşmesi imzalanmasıyla bayiler ödemeye başlar.

BAYİLİK ÇALIŞMA SİSTEMİ

Bayilik sözleşmesi imzalandıktan itibaren artık Mobil Dünyam bayisi olarak anılacaksınız. Bütün bayilere sözleşme imzalandıktan sonra 3 saat online eğitim verilmektedir. Ayrıca bütün bayilerimize mesai saatleri arasında canlı destek verilir, mesai saatinden sonra e-posta üzerinden destek verilmektedir. Bayiler kendi ekipleri ile bulundukları şehirdeki işletmeler (esnafları) Mobil Dünyama üye yapacaktır. Üyelik ücretleri yukarıda ve bayilik sözleşmesinde yazıldığı gibidir. Bayiler üyelik ücretlerinin tamamını kendileri almaktadır. Bayi talep etmesi durumunda ekip deki personellerinden birine online eğitim verilmektedir.

BAYİ OLMA ŞARTLARI

Mobil Dünyam da bayilik ücreti yoktur, Mobil Dünyam bayileri şirketimize aylık işletme ücreti ödemektedir. Bayi olmak için pazarlama ve satış deneyimi olan en az 5 kişilik ekibiniz olmalıdır. İşletme ücreti olan 2.500 TL ücreti bayilik sözleşmesini imzaladıktan sonra ödemeniz gerekiyor. Evinizde veya iş yerinizde bir adet bilgisayar olması gerekiyor.

NOT: Bayilerimizin yaptıkları üyelerin yıllık üyelik ücretleri bayilerimize kalmaktadır. Bayilerimiz ile en az bir yıllık bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Bayilerimiz talep etmesi durumunda uzun vadeli sözleşmeler imzalanmaktadır. Bayilik sözleşmesini okumak için altta bulunan bayilik sözleşmesi butonuna tıklayınız.

ANINDA KAZANMAYA BAŞLAYIN

Bütün bayilerimiz Mobil Dünyam bayiliğini aldıktan sonra hemen para kazanmaya başlamaktadır. Aylık gerçek yüksek gelir getiren tek bayilik sistemidir. Bayiliklerimiz sınırlı sayıda verilecektir bu yüzden aceleden kazanır, sizde Mobil Dünyam ile yüksek kazançlar elde etmek için acele edin. Esnaflar, işletmeniz var ve işleriniz iyi değil mi? Sorun değil hemen Mobil Dünyam bayiliğini alarak anında para kazanmaya başlayın. İş arayanlar, aylardır işsiz misiniz? iş aramayı bırakabilirsiniz çünkü Mobil Dünyam size hayatınızın işini sunmaktadır. Sizde hemen Mobil Dünyam bayiliğini alarak ekibinizle birlikte paralar kazanın.

Pazarlama Satış Sektöründe İş Arayanlar, Emlakçılar, İnşaat Firmaları, Sigortacılar ve Bankacılar Mobil Dünyam bayiliği size uygun bir iştir. Hali hazırda bulunan ekipleriniz ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Mobil Dünyam Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 2,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2.500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 3.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 4.000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Mobil Dünyam firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Dünya'nın en zenginleri bu sektörde zengin olmuşlardır. Bilişim sektörü hayalinize göre para kazandıran bir sektördür. Büyük düşünenler büyük paralar kazanır. Bizde Dünya da ilk olan bir sistemi yaptık. Online yemek sipariş sisteminden online ilan sistemine, Online tekliflerden online taleplere kısaca bir vatandaşın aradığı her şeyi Mobil Dünyam içerisinde bulabilecektir. Yeni iş kurmak isteyenler ve yatırım yapmak isteyenler size özel bayilik avantajını kaçırmayın.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yatırımın amacı gelecekte kazanmaktır ancak Bizim sektörümüze özellikle Mobil Dünyama bayiliği alan herkes yatırımlarını anında geriye almaktadır. Yapılan yatırımı tutarını 1 ay gibi kısa bir zamanda geriye alabileceğiniz bir Sistemdir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamız bilişim sektöründe öncü bir kuruluştur. Firmamız 72 Ülke ve 20 bin bayi altyapısı ile çalışmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bayilerimizin kar marjları %100 dür. Büyük paralar kazanmak isteyenler bayilik alarak büyük paralar kazanabilirsiniz.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Eğitim, Reklam, Bölge Koruması ve 7/24 destek vermekteyiz.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Rakiplerimiz yüksek üyelik ücretleri alır ve buna ek olarak yapılan bütün işlemlerde %10 ila %30 arasında komisyon alırlar. Mobil Dünyam da yıllık küçük ücretler dışında ek ve komisyon alınmaz.

Mobil Dünyam Bayilik Başvuru Formu

0542 694 99 27Üye: Mobi Applic

 

 

Mobil Dünyam Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mobil Dünyam Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Mobil Dünyam Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Mobil Dünyam Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.