Mobilkask Market Bayilik

2003 kuruluşlu MOBiLKASK Türkiye’nin 81 ilinde 3.000 üzerinden Cep Telefonu Yetkili Teknik Servis Noktası olan MOBiLKASK 2021 yılı itibariyle ELDEN TAKSiTLE Senetle satış yapacak Teknoloji Mağazaları açacak.

Bu mağazaların Tabela adı MOBiLKASK MARKET olacak.

MOBiLKASK 10 milyon Türk Lirası ödenmiş sermayesi ile Türkiye de 1 milyon abonesi olan en fazla müşteri potansiyeline sahip markalardan bir tanesi.

Özellikle Cep Telefonu, Tablet ve Bilgisayarlar olmak üzere akıllı cihazlara hizmet veren MOBiLKASK satış sonrası cihazlarda oluşabilecek EKRAN Kırılması, Sıvı Teması ve Garanti dışı durumlarda +3 yıla kadar ücretsiz devreye giren artı bir servis koruma paketidir.

Yılda 2 kez ücretsiz kırık ekran değişimi veya pil değişimi desteği veren MOBiLKASK günümüz şartlarında binlerce liraya aldığımız cihazlar için ekstra koruma hizmeti sağlıyor.

MOBiLKASK Bayilik te neler var ?

Peşinat ödemeden 36 aya kadar elden taksitle elektronik eşya satışı ve teknik servis hizmeti sunulacak.

Bayiler ödemelerini aynı gün MOBiLKASK tan alacak, müşteriler taksit taksit ödeyecek.

MOBiLKASK Bayilik Nasıl alınır ?

Yeni bayi olmak için başvuru oluşturup sonucunuzu 48 saat içerisinde öğrenmek münkün.

MOBiLKASK Bayilik Şartları neler ?

Cep Telefonu dükkanına bayilik almak ;

Tabelasız bayi olup kendi tabelanınız la çalışmak isterseniz MOBiLKASK 20.000 TL Nakit Teminat karşılığında Senetli Taksitli cihaz satış ekranını bayilere sunmaktadır.

Tabelalı bayi olmak isterseniz MOBiLKASK 30.000 TL Nakit Teminat karşılığında tabela desteği ve aylık ücretsiz ürün desteği sunmaktadır.

MOBiLKASK Yetkili Teknik Servis Noktası olmak

Türkiye de bilindik tüm cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar için servis hizmeti sağlayan MOBiLKASK servis noktası olmanın en büyük avantajı kapınıza asacağınız logo sonrası Türkiye de yer alan 1 milyon üzerinde hazır MOBiLKASK müşterilerine hizmet vermeye başlamak demek;

Servis noktası olmak için MOBiLKASK herhangi bir ücret almamaktadır. Ayrıca servis noktalarına ücretsiz MOBiLKASK YETKiLi TEKNiK SERViS Belgesi desteği ücretsiz sağlanmaktadır.

Bu sayede iş yeriniz yeni müşteriler kazanmış olacak ve MOBiLKASK gibi güçlü bir markayı arkanıza alıp ticaretinizi çok daha kolay sağlayacaksınız.

Tüm bayilik seçeneklerinde Yurtdışı ve Yurtiçi garantili, garantisiz TÜM marka model cihazlara da ayrıca MOBiLKASK garantisi verme yetkiniz olacak.

Mağaza bayilik açmak ;

Konsept kurulumu MOBiLKASK kendisi sağlamaktadır, bu süreçte ortalama olarak 50m2 ile 300 m2 arasında bir dükkâna ihtiyacınız olacaktır, Mağaza 1-2-3 ve üzeri katlara sahip olabilir, İşlek cadde üzerinde olması ve yaya trafiğinin yoğun olması gerekmektedir.

Mağaza içerisinde her türlü elektronik ürün senetle peşinatsız satılabilecektir, bu ürünlerin genel finansörlüğünü MOBiLKASK üstlenecektir.

Ortalama olarak ihtiyaç duyacağınız nakit sermaye 50.000 TL ile 1 milyon arasındadır.

İL bazın da ana bayilik almak ;

MOBiLKASK her şehirde yüzlerce bayisi bulunmaktadır bu bayilerin yönetimlerinin sağlanması için il bazında temsilcilik alabilirsiniz, Her bayinin yapmış olduğu satış ve teknik servis işlemlerinden kar payı almanız mümkün, her gün düzenli getirisi olan MOBiLKASK bayilik her şehirde temsilciler aramaktadır.

Genel merkezin yoğunluğunu azaltacak bu temsilcilik görevi için 50.000 TL ile 1 milyon TL arasında nakit teminat alınmaktadır.

Neden MOBiLKASK Tercih ediliyor ?

Gıda sektöründen sonra Türkiye de hiçbir zaman bitmeyecek olan iletişim ve elektronik ürün satışı sektörü hem satışla hem de servisi ile devamlı olarak kazanç getirisi vardır.

Senetle peşinatsız ürün satışı yapan MOBiLKASK bayilerin ürün satışını kolaylaştırmaktadır.

Projede yer alan bayiler uzun yıllar gelirini ve müşterisini MOBiLKASK ile düzende tutmaktadır.

MOBiLKASK pazar yaratılması ve reklamların düzenli sağlanmasında destek vermektedir, bayiler müşteri aramak ve gereksiz zaman kaybetmek yerine hazır gelen müşterisine hizmet sağlamaktadır.

MOBiLKASK Bayilik Ücretleri

Dükkanı olan telefoncular için;

MOBiLKASK Tabelalı Bayilik : 30.000 TL

Tabelasız Bayilik / kendi tabelanızı kullanabilirsiniz : 20.000 TL

Servis Noktası olmak : 0 TL / Ücretsiz (artı olarak ücretsiz Teknik Servis Belge Desteği)

Mağaza Bayilik : Min 50.000 TL ile 1 milyon TL

İL Temsilcisi olmak : 50.000 TL ile 1 milyon TL şehrinizin nüfusuna ve o bölge bulunan bayi sayısına göre belirlenmektedir.

MOBiLKASK Bayilik Avantajları

Hazır müşteri potansiyeli

Merkezi reklam desteği

Promosyon ürün desteği

Bilinir marka tabela avantajı

Operatör ve Elden taksitle tarifeye ek veya elden taksitle cihaz satış desteği

Tedarik ve dolar artış sıkıntısı olmadan değişim garantili ürün alabilme imkânı

Tüm markaların cihazları ve aksesuarlarını toptan fiyatına vadeli alma kolaylığı sağlanmaktadır.

MOBiLKASK Bayilik Başvurusu nasıl yapılır ?

Sınırlı sayıda verilecek bayilikler için başvurunuzu KOBİ VADİSİ kurum sayfasından yapabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺25,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺200.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺300.000
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0850 595 00 95Üye: Mobilkask

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik